17
02
2014
17 02.2014
Aktualności

Zmiany w zasadach przyznawania kredytów hipotecznych Początek roku przynosi istotne zmiany w zasadach przyznawania kredytów hipotecznych.

Początek roku przynosi istotne zmiany w zasadach przyznawania kredytów hipotecznych. Pierwszą z nich jest konieczność posiadania co najmniej 5% wkładu własnego. Instytucje finansowe chcą w ten sposób promować osoby, które są zaradne finansowo i posiadają predyspozycje do gromadzenia oszczędności.

 

Drugą istotną zmianą jest skrócenie maksymalnego okresu kredytowania z dotychczasowych nawet 50 lat do obecnych 35.


Pozytywną modyfikacją jest wydłużenie do 30 lat (wcześniej 25 lat) okresu przeliczania zdolności do spłaty kredytu w określonej wysokości. Dla kredytobiorcy oznacza to uzyskanie środków o wartości wyższej nawet o 10% w stosunku do kwoty naliczanej wg wcześniejszych założeń.

 

Kolejną nowością są przepisy związane z rządowym programem "Mieszkanie dla Młodych". Więcej na ten temat dowiecie się Państwo tutaj.


Liczne tegoroczne zmiany to efekt wejścia w życie znowelizowanej Rekomendacji S. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo