28
02
2014
28 02.2014
Aktualności

Raport z rynku nieruchomości-podsumowanie 2013 roku Serwis dom.gratka.pl opublikował raport podsumowujący działania jakie miały miejsce na rynku nieruchomości w roku 2013.

Serwis dom.gratka.pl opublikował raport podsumowujący działania jakie miały miejsce na rynku nieruchomości w roku 2013. W roku poprzednim nastąpiło powolne ożywienie się rynku nieruchomości. Na wzrost popytu miała informacja o wejściu w życie w roku 2014 Rekomendacji S, a także zauważalne obniżki cen. 


Z raportu możemy dowiedzieć się, że największym zainteresowaniem na rynku pierwotnym cieszyły się mieszkania, których cena nie przekraczała 400 tyś zł (89%). Szacuje się, że 41,3% osób poszukiwało mieszkań w przedziale od 200 tyś. do 300 tyś. zł. Najmniejszym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania najdroższe. Użytkownicy najczęściej poszukiwali mieszkań 3 pokojowych (40% wszystkich zapytań). Na drugim miejscu znalazły się mieszkania 2 pokojowe (30,5%).


Osoby, które planowały zakup domu na rynku pierwotnym, najczęściej szukali domu do 600 tyś. zł (ok. 85% zapytań).  Odsetek poszukiwanych domów wolnostojących wyniósł w 2013 roku ponad 28%, z czego 40% wyszukiwań dotyczyło domów z zabudowy szeregowej. Kategoria ta zanotowała 5% wzrost względem roku 2012. Domy w zabudowie bliźniaczej stanowiły 22% wszystkich zapytań. Największą popularnością cieszyły się domy 5 pokojowe (30,8%) oraz 4 pokojowe (24,8%) i 6 pokojowe (22,5%). Prawie połowa zapytań (42,5%) dotyczyła domów w stanie deweloperskim. 


Całość raportu możemy znaleźć tutaj

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo