11
03
2014
11 03.2014
Aktualności

Wybór najlepszego domu Zakup domu jest procesem złożonym. Decydując się na kupno nowego domu powinniśmy pamiętać o kilku zasadach.

Zakup domu jest procesem złożonym. Decydując się na kupno nowego domu powinniśmy pamiętać o kilku zasadach. Złym doradcą jest pośpiech. Warto zastanowić się jakiego domu potrzebujemy, pomyśleć o metrażu, liczbie pokoi. Przed zakupem nieruchomości dobrze jest określić jaką kwotę jesteśmy w stanie wydać. W razie niewystarczających środków możemy zgłosić się do doradcy kredytowego. 


Dobrym pomysłem jest zrobienie listy, na której umieścimy wszystkie wymagania wobec domu. Można je podzielić na obligatoryjne i drugorzędne. Druga lista może zawierać wady i zalety każdego oglądanego domu. 


Kiedy już znajdziemy upragniony dom, warto przyjrzeć się jego otoczeniu. Na tym etapie zwróćmy uwagę na odległość domu od szkoły (ważne dla rodzin z dziećmi) oraz połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Porozmawiajmy z osobami, które mieszkają w najbliższym sąsiedztwie. Dowiemy się od nich czy okolica jest bezpieczna i przyjazna. 


Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie te czynniki na pewno znajdziemy dla siebie wymarzony dom.


W zakładce Realizacje znajdziecie Państwo aktualną ofertę nieruchomości. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo