11
03
2014
11 03.2014
Aktualności

Wybór najlepszego domu Zakup domu jest procesem złożonym. Decydując się na kupno nowego domu powinniśmy pamiętać o kilku zasadach.

Zakup domu jest procesem złożonym. Decydując się na kupno nowego domu powinniśmy pamiętać o kilku zasadach. Złym doradcą jest pośpiech. Warto zastanowić się jakiego domu potrzebujemy, pomyśleć o metrażu, liczbie pokoi. Przed zakupem nieruchomości dobrze jest określić jaką kwotę jesteśmy w stanie wydać. W razie niewystarczających środków możemy zgłosić się do doradcy kredytowego. 


Dobrym pomysłem jest zrobienie listy, na której umieścimy wszystkie wymagania wobec domu. Można je podzielić na obligatoryjne i drugorzędne. Druga lista może zawierać wady i zalety każdego oglądanego domu. 


Kiedy już znajdziemy upragniony dom, warto przyjrzeć się jego otoczeniu. Na tym etapie zwróćmy uwagę na odległość domu od szkoły (ważne dla rodzin z dziećmi) oraz połączenie komunikacyjne z centrum miasta. Porozmawiajmy z osobami, które mieszkają w najbliższym sąsiedztwie. Dowiemy się od nich czy okolica jest bezpieczna i przyjazna. 


Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie te czynniki na pewno znajdziemy dla siebie wymarzony dom.


W zakładce Realizacje znajdziecie Państwo aktualną ofertę nieruchomości. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo