18
03
2014
18 03.2014
Aktualności

Stan deweloperski-definicja Podczas szukania nowego domu na pewno spotkamy się z wiadomością, że budynek zostanie oddany do użytku w stanie deweloperskim. Czym właściwie jest „stan deweloperski”?

Podczas szukania nowego domu na pewno spotkamy się z wiadomością, że budynek zostanie oddany do użytku w stanie deweloperskim. Czym właściwie jest „stan deweloperski”? Trudno o jednoznaczną definicję. Przyjmuje się, że za budynek w stanie deweloperskim uznaje się taką nieruchomość, która jest gotowa do sprzedaży, w momencie gdy wszystkie prace związane z jej budową zostały zakończone. Stan deweloperski obejmuje między innymi wykończenie zewnętrzne budynku – wykonanie ocieplenia, tynków, cokołów wokół domu i podbitki. Wewnątrz budynku natomiast powinny znajdować się wszelkie instalacje: elektryczna, wodno – kanalizacyjna oraz centralnego ogrzewania. Nieruchomość powinna zostać podłączona do wszystkich mediów, takich jak: prąd, gaz, woda, kanalizacja. W standardzie znajdują się również drzwi wejściowe i parapety wewnętrzne.


Zanim zdecydujemy się na zakup domu w stanie deweloperskim, warto zapoznać się z opisem technicznym budynku, który zawiera szczegółowy zakres robót wykończeniowych z wyszczególnieniem użytych materiałów. W trakcie budowy nieruchomości możemy też negocjować zmiany.


 W naszej ofercie „stan deweloperski” obejmuje dodatkowo instalacje: telewizyjną i alarmową wewnątrz budynku, a także ogrodzenie działki i wybrukowanie podjazdów do garaży, chodników i opasek wokół domu. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo