24
03
2014
24 03.2014
Aktualności

Dzielnica Szerokie-co warto wiedzieć W 2006 roku osiedle „Szerokie” w Lublinie zostało przekształcone w jedną z 27 dzielnic administracyjnych Lublina. Położona jest w północno - zachodniej części miasta i sąsiaduje z dzielnicami: Sławin, Sławinek i Konstantynów.

W 2006 roku osiedle „Szerokie” w Lublinie zostało przekształcone w jedną z 27 dzielnic administracyjnych Lublina. Położona jest w północno - zachodniej części miasta i sąsiaduje z dzielnicami: Sławin, Sławinek i Konstantynów. Granice dzielnicy wyznaczają: od północy rzeka Czechówka, od południa ulica Wojciechowska, od wschodu obszar ogródków działkowych „Zimne Doły”, a od zachodu granica miasta. 


„Szerokie” wyróżnia zabudowa jednorodzinna oraz niewielkie budynki wielorodzinne i szeregowe. W sąsiedniej dzielnicy od września zostanie oddany do użytku nowy Zespół Szkół. Ponadto przy ul. Szerokie 107A znajduje się Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne „Mały Europejczyk”. 


W granicach dzielnicy możemy skorzystać z usług fryzjera, zrobić zakupy w małych sklepikach oraz znaleźć zaufanego mechanika. W pobliżu jest także restauracja, Centrum Konferencyjno - Wystawnicze, gabinet logopedyczny i apteka. Ulice Nałęczowska i Wojciechowska mają wydzielone ścieżki rowerowe. Z centrum i do centrum możemy dojechać autobusami komunikacji miejskiej. 


Dzielnica posiada Radę i Zarząd Dzielnicy z siedzibą na ul. Nałęczowskiej 94. Dodatkowo przy ulicy Goplan 24 znajduje się Stowarzyszenie Mieszkańców Dzielnicy „Szerokie”

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo