24
03
2014
24 03.2014
Aktualności

Dzielnica Szerokie-co warto wiedzieć W 2006 roku osiedle „Szerokie” w Lublinie zostało przekształcone w jedną z 27 dzielnic administracyjnych Lublina. Położona jest w północno - zachodniej części miasta i sąsiaduje z dzielnicami: Sławin, Sławinek i Konstantynów.

W 2006 roku osiedle „Szerokie” w Lublinie zostało przekształcone w jedną z 27 dzielnic administracyjnych Lublina. Położona jest w północno - zachodniej części miasta i sąsiaduje z dzielnicami: Sławin, Sławinek i Konstantynów. Granice dzielnicy wyznaczają: od północy rzeka Czechówka, od południa ulica Wojciechowska, od wschodu obszar ogródków działkowych „Zimne Doły”, a od zachodu granica miasta. 


„Szerokie” wyróżnia zabudowa jednorodzinna oraz niewielkie budynki wielorodzinne i szeregowe. W sąsiedniej dzielnicy od września zostanie oddany do użytku nowy Zespół Szkół. Ponadto przy ul. Szerokie 107A znajduje się Niepubliczne Przedszkole Dwujęzyczne „Mały Europejczyk”. 


W granicach dzielnicy możemy skorzystać z usług fryzjera, zrobić zakupy w małych sklepikach oraz znaleźć zaufanego mechanika. W pobliżu jest także restauracja, Centrum Konferencyjno - Wystawnicze, gabinet logopedyczny i apteka. Ulice Nałęczowska i Wojciechowska mają wydzielone ścieżki rowerowe. Z centrum i do centrum możemy dojechać autobusami komunikacji miejskiej. 


Dzielnica posiada Radę i Zarząd Dzielnicy z siedzibą na ul. Nałęczowskiej 94. Dodatkowo przy ulicy Goplan 24 znajduje się Stowarzyszenie Mieszkańców Dzielnicy „Szerokie”

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo