31
03
2014
31 03.2014
Aktualności

Inwestycje w Dzielnicy Szerokie Rada dzielnicy Szerokie rozdysponowała 129 tysięcy złotych przyznanych w ramach rezerwy celowej na rok 2014.

Rada dzielnicy Szerokie rozdysponowała 129 tysięcy złotych przyznanych w ramach rezerwy celowej na rok 2014. Najwięcej pieniędzy (ok. 30 tyś. zł) wyłożonych zostanie na budowę siłowni zewnętrznej przy ulicy Lędzian. Zainstalowanych zostanie 5 urządzeń. Podobne siłownie istnieją m.in. przy Zalewie Zemborzyckim i przy Zespole Szkół Nr 10. W okresie wiosennym i letnim cieszą się one dużym powodzeniem. 


Kolejne 30 tysięcy zostanie zużytkowane na kontynuację budowy pętli autobusowej przy ulicy Wądolnej.  Około 20 tysięcy złotych przeznaczone zostanie na budowę 35 metrowego łącznika pomiędzy ul. Słowian a terenami rekreacyjno - sportowymi. 


Bieżące utrzymanie ulic będzie kosztowało 15 tysięcy. Na doświetlenie ul. Przejrzystej zostanie wyłożone ponad 10,5 tysiąca złotych, 7 tysięcy zaś na budowę peronów przystankowych przy ulicy Ślężan.


Mnogość inwestycji sprawia, że dzielnica Szerokie staje się coraz bardziej atrakcyjna dla obecnych oraz przyszłych mieszkańców. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo