24
04
2014
24 04.2014
Aktualności

Przydomowy ogród Jedną z istotnych zalet posiadania własnego domu jest możliwość dowolnego wykorzystania przestrzeni wokół nieruchomości. Jakimi zasadami kierować się przy urządzaniu ogrodu przydomowego? Na co zwrócić szczególną uwagę?

Jedną z istotnych zalet posiadania własnego domu jest możliwość dowolnego wykorzystania przestrzeni wokół nieruchomości. Jakimi zasadami kierować się przy urządzaniu ogrodu przydomowego? Na co zwrócić szczególną uwagę? 


Urządzając niewielką przestrzeń przeznaczoną na ogród, warto kierować się zasadą, że mniej znaczy lepiej. Unikajmy nadmiaru przedmiotów, ale przede wszystkim zadbajmy o odpowiednią kompozycję roślin i elementów małej architektury.


Ogród przydomowy możemy optycznie powiększyć dzięki zastosowaniu płynnych i łagodnych linii rabat, trawnika i obrzeży. Dodatkowo rośliny o dużych liściach sadzimy bliżej domu, a rośliny o mniejszych i delikatnych liściach przy granicy działki. Ciekawy efekt głębi uzyskamy sadząc rośliny kwitnące na niebiesko, biało, różowo, fioletowo lub kremowo. Interesującym rozwiązaniem jest zróżnicowanie poziomu ogrodu, poprzez wykorzystanie tarasów połączonych kilkoma stopniami. 


Ogród możemy podzielić na kilka części: część wypoczynkową, warzywną, kwiatową. Pamiętajmy jednak aby połączyć je płynnymi przejściami. Unikajmy chaosu i nieprzemyślanych kompozycji. Roślinność wybierana do ogrodu nie powinna charakteryzować się zbytnią ekspansywnością. Zwróćmy również uwagę na docelowe rozmiary rośliny. Dobrym wyborem są karłowate odmiany krzewów i drzew. Do naszego ogrodu możemy wybrać rośliny egzotyczne, które umieścimy w donicach i ozdobnych pojemnikach. W części ogrodu, w której spędzamy dużo czasu (część wypoczynkowa), warto zasadzić wyższe rośliny, dzięki czemu przestrzeń optycznie się powiększy. 


Kierując się powyższymi zasadami sprawimy, że nasz przydomowy ogród będzie wspaniałym miejscem do odpoczynku. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo