12
05
2014
12 05.2014
Aktualności

Zalety domów szeregowych Zabudowa szeregowa jest coraz popularniejsza, szczególnie na obrzeżach miast. Ma to związek z dążeniem do projektowania osiedli spójnych estetycznie i stylistycznie. Poniżej znajdziecie Państwo istotne zalety posiadania domu w zabudowie szeregowej.

Zabudowa szeregowa jest coraz popularniejsza, szczególnie na obrzeżach miast. Ma to związek z dążeniem do projektowania osiedli spójnych estetycznie i stylistycznie. Poniżej znajdziecie Państwo istotne zalety posiadania domu w zabudowie szeregowej.


Osiedla domów szeregowych w większości zbudowane są niedaleko od centrum miasta lub na podmiejskich osiedlach domów jednorodzinnych, z dobrym dojazdem do centrum. O zaletach mieszkania poza centrum pisaliśmy tutaj. Osiedla to takie „małe miasta” - bliskość szkół, przedszkoli, osiedlowe sklepiki, fryzjer – powodują, że nie odczuwamy dyskomfortu z powodu oddalenia od centrum.


Wybierając dom w zabudowie szeregowej mamy też pełny obraz tego jak będzie wyglądało nasze najbliższe otoczenie. Jest to ważne dla osób, które cenią sobie walory estetyczne i chcą mieszkać w zorganizowanej przestrzeni.


Istotną zaletą jest również możliwość urządzenia przydomowego ogrodu. Indywidualne podejście do zaprojektowania przestrzeni sprawi, że nasz dom będzie się wyróżniał.


Mieszkanie w zabudowie szeregowej sprzyja też rozwojowi kontaktów międzyludzkich. Mamy więcej przestrzeni niż w bloku, ale jednocześnie bliskość sąsiadów sprawia, że nie jesteśmy zupełnie odizolowani. Zwiększa to także poczucie bezpieczeństwa. 


W naszej ofercie mamy jeszcze dwa domy na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jak również do obejrzenia filmu promującego inwestycję na osiedlu Szerokie. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo