12
05
2014
12 05.2014
Aktualności

Zalety domów szeregowych Zabudowa szeregowa jest coraz popularniejsza, szczególnie na obrzeżach miast. Ma to związek z dążeniem do projektowania osiedli spójnych estetycznie i stylistycznie. Poniżej znajdziecie Państwo istotne zalety posiadania domu w zabudowie szeregowej.

Zabudowa szeregowa jest coraz popularniejsza, szczególnie na obrzeżach miast. Ma to związek z dążeniem do projektowania osiedli spójnych estetycznie i stylistycznie. Poniżej znajdziecie Państwo istotne zalety posiadania domu w zabudowie szeregowej.


Osiedla domów szeregowych w większości zbudowane są niedaleko od centrum miasta lub na podmiejskich osiedlach domów jednorodzinnych, z dobrym dojazdem do centrum. O zaletach mieszkania poza centrum pisaliśmy tutaj. Osiedla to takie „małe miasta” - bliskość szkół, przedszkoli, osiedlowe sklepiki, fryzjer – powodują, że nie odczuwamy dyskomfortu z powodu oddalenia od centrum.


Wybierając dom w zabudowie szeregowej mamy też pełny obraz tego jak będzie wyglądało nasze najbliższe otoczenie. Jest to ważne dla osób, które cenią sobie walory estetyczne i chcą mieszkać w zorganizowanej przestrzeni.


Istotną zaletą jest również możliwość urządzenia przydomowego ogrodu. Indywidualne podejście do zaprojektowania przestrzeni sprawi, że nasz dom będzie się wyróżniał.


Mieszkanie w zabudowie szeregowej sprzyja też rozwojowi kontaktów międzyludzkich. Mamy więcej przestrzeni niż w bloku, ale jednocześnie bliskość sąsiadów sprawia, że nie jesteśmy zupełnie odizolowani. Zwiększa to także poczucie bezpieczeństwa. 


W naszej ofercie mamy jeszcze dwa domy na sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, jak również do obejrzenia filmu promującego inwestycję na osiedlu Szerokie. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo