22
05
2014
22 05.2014
Aktualności

Zalety dzielnic podmiejskich Dzielnice podmiejskie przeżywają prawdziwy rozkwit. Coraz więcej ludzi decyduje się na wyprowadzkę z centrum miasta, właśnie na przedmieścia.

Dzielnice podmiejskie przeżywają prawdziwy rozkwit. Coraz więcej ludzi decyduje się na wyprowadzkę z centrum miasta, właśnie na przedmieścia. Główną i najczęściej wymienianą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość posiadania własnej działki, którą możemy dowolnie zagospodarować. Jest to ważne zwłaszcza dla osób z małymi dziećmi, które cały wolny czas lubią spędzać na świeżym powietrzu. Dodatkowo dzięki zaangażowaniu mieszkańców w podmiejskich dzielnicach powstaje coraz więcej placów zabaw, budowane są również siłownie na świeżym powietrzu. Sprzyja to rozwojowi kontaktów międzyludzkich, o co tak trudno w przypadku mieszkania w blokowiskach.


Podmiejskie dzielnice usytuowane są zazwyczaj w pobliżu lasów, zbiorników wodnych czy zalewów. Obcowanie z przyrodą pozwala się wyciszyć, wpływa na koncentrację i obniża poziom stresu. Coraz więcej ludzi wybiera weekendowe spacery po lesie, zamiast wypraw do galerii handlowych. 


Odległość od centrum miasta nie wydaje się już problemem, gdyż większość dzielnic posiada dogodny dojazd do centrum samochodem, komunikacją miejską czy rowerem. Lublin przeżywa obecnie prawdziwy boom, jeśli chodzi o infrastrukturę rowerową, co przyczynia się do zmniejszenia korków i poprawy warunków jazdy.


Przedmieścia kojarzą się z ciszą, spokojem, możliwością posiadania własnego domu z ogródkiem, dlatego coraz więcej osób decyduje się przenieść w te rejony. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo