27
05
2014
27 05.2014
Aktualności

Kupno nieruchomości na rynku pierwotnym Decydując się na zmianę lub kupno pierwszego mieszkania stajemy przed wyborem, czy kupować nieruchomość na rynku wtórnym czy na rynku pierwotnym. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Skupmy się jednak na tym drugim wariancie.

Decydując się na zmianę lub kupno pierwszego mieszkania stajemy przed wyborem, czy kupować nieruchomość na rynku wtórnym czy na rynku pierwotnym. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Skupmy się jednak na tym drugim wariancie. 


Inwestycje na rynku pierwotnym zazwyczaj zlokalizowane są w odległości od centrum miasta. Nie jest to obecnie istotna wada, gdyż nowe osiedla mają przeważnie dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną.


Ponadto decydując się na kupno nowego domu mamy możliwość przystosowania go od początku do swoich potrzeb i zaaranżowania według własnego gustu. Przy nieruchomościach z rynku wtórnego remonty przeważnie są kosztowniejsze, bo musimy zmieniać już istniejące rozwiązania. 


Ważny jest też czas od wpłacenia pierwszych pieniędzy do dnia wprowadzenia się do lokalu. W zależności od tego czy kupujemy dom w początkowej fazie inwestycji czy już na jej ukończeniu, musimy liczyć się z tym, że termin wprowadzenia się do nowego domu może wynosić kilka miesięcy. 


Kupując nieruchomość na rynku pierwotnym mamy pewność, że jest ona budowana według najnowocześniejszych technologii. Na etapie budowy mamy wgląd w dokumenty określające z jakich materiałów i przy użyciu jakich technik będzie budowany nasz dom.


Warto poświecić czas i obejrzeć otoczenie nieruchomości, zainteresować się inwestycjami, które miasto planuje w jej pobliżu. Pozwoli to na wizualizację najbliższego sąsiedztwa. 


Kupno nieruchomości to poważna inwestycja, dlatego należy dokładnie rozważyć wszystkie opcje.  

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo