30
05
2014
30 05.2014
Aktualności

Urządzamy hol w nowym domu Hol jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy prosto z podwórza. Powinniśmy więc zadbać o to, żeby od progu nasz dom ładnie się prezentował. W domach jednorodzinnych, które mamy w ofercie, hol ma powierzchnię ok 8 m kw.. Taka wielkość daje duże możliwości jeśli chodzi o aranżację tego miejsca.

Hol jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy prosto z podwórza. Powinniśmy więc zadbać o to, żeby od progu nasz dom ładnie się prezentował. W domach jednorodzinnych, które mamy w ofercie, hol ma powierzchnię ok 8m2. Taka wielkość daje duże możliwości jeśli chodzi o aranżację tego miejsca. 


Najważniejszą zasadą przy urządzaniu przedpokoju jest niezagracanie wnętrza. Idealnie jest jeśli na przeciw wejścia głównego znajduję się ściana. Możemy na niej powiesić przyciągający wzrok obraz, ustawić donicę z pięknym kwiatem, albo dekoracyjny mebel (np ławkę). 


W holu nie może też zabraknąć lustra. Optycznie powiększy ono pomieszczenie, a dodatkowo będzie ładną ozdobą. Lustra rozmieszczone w strategicznych punktach spowodują, że wąski przedpokój optycznie się poszerzy. Ważną rolę odgrywa również oświetlenie. Punkty światła umieszczone na ścianach i na suficie rozjaśnią wnętrze i sprawią wrażenie przytulności. Jeśli hol pełni również funkcję przechowalni, warto zainwestować w ciekawe meble, np.: ozdobne wieszaki  i zamykane szafy. Niezależnie od wielkości naszego holu musimy pamiętać o tym, aby był urządzony w stylu całego mieszkania. Bezpiecznym rozwiązaniem jest wybranie do tego wnętrza jasnych kolorów i naturalnych materiałów. 


Urządzanie nowego domu to niesamowita przyjemność. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo