30
05
2014
30 05.2014
Aktualności

Urządzamy hol w nowym domu Hol jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy prosto z podwórza. Powinniśmy więc zadbać o to, żeby od progu nasz dom ładnie się prezentował. W domach jednorodzinnych, które mamy w ofercie, hol ma powierzchnię ok 8 m kw.. Taka wielkość daje duże możliwości jeśli chodzi o aranżację tego miejsca.

Hol jest pierwszym pomieszczeniem, do którego wchodzimy prosto z podwórza. Powinniśmy więc zadbać o to, żeby od progu nasz dom ładnie się prezentował. W domach jednorodzinnych, które mamy w ofercie, hol ma powierzchnię ok 8m2. Taka wielkość daje duże możliwości jeśli chodzi o aranżację tego miejsca. 


Najważniejszą zasadą przy urządzaniu przedpokoju jest niezagracanie wnętrza. Idealnie jest jeśli na przeciw wejścia głównego znajduję się ściana. Możemy na niej powiesić przyciągający wzrok obraz, ustawić donicę z pięknym kwiatem, albo dekoracyjny mebel (np ławkę). 


W holu nie może też zabraknąć lustra. Optycznie powiększy ono pomieszczenie, a dodatkowo będzie ładną ozdobą. Lustra rozmieszczone w strategicznych punktach spowodują, że wąski przedpokój optycznie się poszerzy. Ważną rolę odgrywa również oświetlenie. Punkty światła umieszczone na ścianach i na suficie rozjaśnią wnętrze i sprawią wrażenie przytulności. Jeśli hol pełni również funkcję przechowalni, warto zainwestować w ciekawe meble, np.: ozdobne wieszaki  i zamykane szafy. Niezależnie od wielkości naszego holu musimy pamiętać o tym, aby był urządzony w stylu całego mieszkania. Bezpiecznym rozwiązaniem jest wybranie do tego wnętrza jasnych kolorów i naturalnych materiałów. 


Urządzanie nowego domu to niesamowita przyjemność. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo