08
08
2016
08 08.2016
Aktualności

Praktyczne informacje – rękojmia Rękojmia oznacza ustawową, obligatoryjną odpowiedzialność sprzedającego względem kupującego dotyczącą wad fizycznych i prawnych sprzedanej rzeczy. Rękojmia występuje również w przypadku kupna nowego domu od dewelopera.

Rękojmia nie jest zapisana w umowie deweloperskiej, ponieważ jest przysługuje kupującemu na mocy prawa. W przypadku sprzedaży nowych domów od dewelopera, kupującemu przysługuje prawo do rękojmi, w następujących przypadkach:

  • Zmniejszenie wartości i użyteczności domu – uszkodzona instalacja, nierówne podłogi lub ściany, nieszczelne okna, nieprawidłowo zabezpieczone elementy blacharskie;
  • Niekompletności – brak elementów wykończenia, które były zagwarantowane w umowie – drzwi, okien, elementów instalacji i innych;
  • Braku określonych właściwości – nieprawidłowo rozplanowane pomieszczenia, użycie niewłaściwych materiałów, nieprawidłowe wymiary działki i pomieszczeń.
drzwi
W przypadku, gdy kupujący wie o fizycznej wadzie domu, ponieważ został o niej poinformowany przez dewelopera i mimo to zdecydował się na zakup mieszkania (często po obniżonej cenie), rękojmia nie przysługuje.

W przypadku zakupu domu od dewelopera rękojmia ważna jest przez 5 lat.Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo