18
06
2014
18 06.2014
Aktualności

Nowa inwestycja w Dzielnicy Szerokie W tym roku ratusz zamierza rozpocząć budowę ul. Sławin w Dzielnicy Szerokie. Dokładnie chodzi o 450m odcinek od ulicy Siewierzan do ul. Sobótki. W tym momencie jest tam droga gruntowa, która często jest podmywana przez wodę.

W tym roku ratusz zamierza rozpocząć budowę ul. Sławin w Dzielnicy Szerokie. Dokładnie chodzi o 450 m odcinek od ulicy Siewierzan do ul. Sobótki. W tym momencie jest tam droga gruntowa, która często jest podmywana przez wodę. 


Budowę drogi poprzedzą prace związane z systemem odwodnienia i budową zbiornika retencyjnego. Bez tej inwestycji woda spływałaby z nowej jezdni na położone obok prywatne posesje. Zbiornik ma być położony w pobliżu skrzyżowania ulic Siewierzan i Sławin. Nakłady na całość inwestycji wynoszą ponad 7 milionów złotych.


Możliwe też, że ratusz uzyska pieniądze na przebudowę 150 m odcinka ulicy Walecznych (od ulicy Berberysowej do ulicy Ponikwoda). Prace przy tym projekcie mają pochłonąć około 200 tysięcy złotych. W planach jest poszerzenie jezdni, wymiana nawierzchni i poprawa chodników.


Inwestycje znacząco poprawią życie mieszkańców i wpłyną na zwiększenie atrakcyjności osiedla. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo