18
06
2014
18 06.2014
Aktualności

Nowa inwestycja w Dzielnicy Szerokie W tym roku ratusz zamierza rozpocząć budowę ul. Sławin w Dzielnicy Szerokie. Dokładnie chodzi o 450m odcinek od ulicy Siewierzan do ul. Sobótki. W tym momencie jest tam droga gruntowa, która często jest podmywana przez wodę.

W tym roku ratusz zamierza rozpocząć budowę ul. Sławin w Dzielnicy Szerokie. Dokładnie chodzi o 450 m odcinek od ulicy Siewierzan do ul. Sobótki. W tym momencie jest tam droga gruntowa, która często jest podmywana przez wodę. 


Budowę drogi poprzedzą prace związane z systemem odwodnienia i budową zbiornika retencyjnego. Bez tej inwestycji woda spływałaby z nowej jezdni na położone obok prywatne posesje. Zbiornik ma być położony w pobliżu skrzyżowania ulic Siewierzan i Sławin. Nakłady na całość inwestycji wynoszą ponad 7 milionów złotych.


Możliwe też, że ratusz uzyska pieniądze na przebudowę 150 m odcinka ulicy Walecznych (od ulicy Berberysowej do ulicy Ponikwoda). Prace przy tym projekcie mają pochłonąć około 200 tysięcy złotych. W planach jest poszerzenie jezdni, wymiana nawierzchni i poprawa chodników.


Inwestycje znacząco poprawią życie mieszkańców i wpłyną na zwiększenie atrakcyjności osiedla. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo