18
06
2014
18 06.2014
Aktualności

Nowa inwestycja w Dzielnicy Szerokie W tym roku ratusz zamierza rozpocząć budowę ul. Sławin w Dzielnicy Szerokie. Dokładnie chodzi o 450m odcinek od ulicy Siewierzan do ul. Sobótki. W tym momencie jest tam droga gruntowa, która często jest podmywana przez wodę.

W tym roku ratusz zamierza rozpocząć budowę ul. Sławin w Dzielnicy Szerokie. Dokładnie chodzi o 450 m odcinek od ulicy Siewierzan do ul. Sobótki. W tym momencie jest tam droga gruntowa, która często jest podmywana przez wodę. 


Budowę drogi poprzedzą prace związane z systemem odwodnienia i budową zbiornika retencyjnego. Bez tej inwestycji woda spływałaby z nowej jezdni na położone obok prywatne posesje. Zbiornik ma być położony w pobliżu skrzyżowania ulic Siewierzan i Sławin. Nakłady na całość inwestycji wynoszą ponad 7 milionów złotych.


Możliwe też, że ratusz uzyska pieniądze na przebudowę 150 m odcinka ulicy Walecznych (od ulicy Berberysowej do ulicy Ponikwoda). Prace przy tym projekcie mają pochłonąć około 200 tysięcy złotych. W planach jest poszerzenie jezdni, wymiana nawierzchni i poprawa chodników.


Inwestycje znacząco poprawią życie mieszkańców i wpłyną na zwiększenie atrakcyjności osiedla. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo