23
08
2016
23 08.2016
Aktualności

Zalety domów szeregowych Domy szeregowe łączą w sobie zalety domów jednorodzinnych i tych w zabudowie bliźniaczej. W naszej ofercie posiadamy segmenty, które idealnie trafią w Państwa gust. Przeczytajcie jakie są zalety posiadania domu w zabudowie szeregowej?

Razem a jednak osobno

Kupując dom w zabudowie szeregowej mamy świadomość, że będziemy mieć blisko sąsiadów. Jednocześnie posiadamy oddzielne wyjście z mieszkania, własny ogródek i garaż. Bliskość sąsiadów daje poczucie bezpieczeństwa i przynależności do grupy. Osobne wejście i kawałek działki z kolei pozwala zachować odrębność.Przystępność cenowa

Domy w zabudowie szeregowej są tańsze niż domy wolnostojące, z tego względu, że są usytuowane na mniejszej działce. Dodatkowo, ze względu na to, że większość segmentów posiada wspólne, odpowiednio wygłuszone ściany, koszt ich budowy jest mniejszy.

Przyjazne otoczenie


Domy szeregowe budowane są przeważnie jako nowe osiedla, posiadają spójną wizję architektoniczną, a infrastruktura wokół nich jest dużo bardziej rozwinięta. Kupując nowy dom masz pewność, że zamieszkasz w estetycznej i dobrze zaprojektowanej dzielnicy.

W razie problemów z wyborem odpowiedniego domu służymy pomocą i radą.
Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo