23
08
2016
23 08.2016
Aktualności

Zalety domów szeregowych Domy szeregowe łączą w sobie zalety domów jednorodzinnych i tych w zabudowie bliźniaczej. W naszej ofercie posiadamy segmenty, które idealnie trafią w Państwa gust. Przeczytajcie jakie są zalety posiadania domu w zabudowie szeregowej?

Razem a jednak osobno

Kupując dom w zabudowie szeregowej mamy świadomość, że będziemy mieć blisko sąsiadów. Jednocześnie posiadamy oddzielne wyjście z mieszkania, własny ogródek i garaż. Bliskość sąsiadów daje poczucie bezpieczeństwa i przynależności do grupy. Osobne wejście i kawałek działki z kolei pozwala zachować odrębność.Przystępność cenowa

Domy w zabudowie szeregowej są tańsze niż domy wolnostojące, z tego względu, że są usytuowane na mniejszej działce. Dodatkowo, ze względu na to, że większość segmentów posiada wspólne, odpowiednio wygłuszone ściany, koszt ich budowy jest mniejszy.

Przyjazne otoczenie


Domy szeregowe budowane są przeważnie jako nowe osiedla, posiadają spójną wizję architektoniczną, a infrastruktura wokół nich jest dużo bardziej rozwinięta. Kupując nowy dom masz pewność, że zamieszkasz w estetycznej i dobrze zaprojektowanej dzielnicy.

W razie problemów z wyborem odpowiedniego domu służymy pomocą i radą.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo