26
06
2014
26 06.2014
Aktualności

Prospekt informacyjny Ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, która weszła w życie dna 29 kwietnia 2012 roku (Dz. U. z 2011 r. Nr 232, poz. 1377), nałożyła na dewelopera obowiązek przedstawienia klientowi prospektu informacyjnego.

Ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, która weszła w życie dna 29 kwietnia 2012 roku (Dz. U. z 2011 r. Nr 232, poz. 1377), nałożyła na dewelopera obowiązek przedstawienia klientowi prospektu informacyjnego.


Czym jest prospekt informacyjny?


Według definicji prospekt informacyjny, to taki dokument, który zawiera najważniejsze dane o inwestycji, a także informacje prawne i finansowe firmy deweloperskiej. Prospekt powinien być sporządzony na trwałym nośniku informacji, tak aby można go było bez problemów przetwarzać i powielać. Deweloper nie ma prawa pobierać opłat za udostępnienie prospektu.


Jakie informacje musi zawierać prospekt informacyjny?


Przede wszystkim dokument ten powinien zawierać informacje, które są określone w ustawie, czyli tzw. minimum ustawowe. Te informacje to: data sporządzenia prospektu, dane dewelopera (m.in. opis trzech ostatnich ukończonych przedsięwzięć deweloperskich), dane dotyczące gruntu, dane dotyczące budynku oraz dane o lokalu lub domu jednorodzinnym.


Ważne informacje


Konsument może odstąpić od umowy deweloperskiej jeśli deweloper w sposób określony w ustawie dopuści się uchybień w prospekcie informacyjnym. Jeśli deweloper nie sporządzi prospektu lub nie będzie chciał go udostępnić, zgodnie z art. 32 ust. 1 w/w ustawy podlega karze grzywny.Wzór prospektu informacyjnego można znaleźć tu.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo