02
09
2016
02 09.2016
Aktualności

Wnętrze w stylu francuskim Wnętrza zaaranżowane w stylu francuskim spodobają się osobom, które cenią sobie bogate zdobienia, przepych i luksus. Zobaczcie jakie cechy posiada ten styl.

Dbałość o szczegóły

Francuskie wnętrza zachwycają dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Żaden element aranżacji nie jest przypadkowy. Styl francuski jest znany z symetrii – parzyste liczby mebli, dodatków, dekoracji. W takim wnętrzu pięknie będą wyglądały symetrycznie zawieszone zasłony, dwa identyczne fotele czy niewielkie stoliki.

Charakterystyczne meble


Styl francuski kojarzy się przede wszystkim, z tzw. ludwikami. Są to meble stylizowane na te pochodzące z XVII i XVIII wieku. Wyglądają bardzo efektownie i stanowią bazę aranżacji.
francuski styl
                                           fot: cdn28.udim.smcloud.net/

Francuskie kolory


Wnętrze w stylu francuskim jest jasne i subtelne. Nie ma w nim miejsca na ostre, neonowe kolory i duże geometryczne wzory. Króluje za to delikatność, jasne tapety i boazeria. Charakterystyczne dla stylu francuskiego są ozdobne gzymsy i sztukateria.

Styl francuski jest elegancki, a jednocześnie charakteryzuje się bogactwem i przepychem. Każdy element dekoracji jest odpowiednio przemyślany, nie ma tu miejsca na przypadki.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo