02
09
2016
02 09.2016
Aktualności

Wnętrze w stylu francuskim Wnętrza zaaranżowane w stylu francuskim spodobają się osobom, które cenią sobie bogate zdobienia, przepych i luksus. Zobaczcie jakie cechy posiada ten styl.

Dbałość o szczegóły

Francuskie wnętrza zachwycają dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Żaden element aranżacji nie jest przypadkowy. Styl francuski jest znany z symetrii – parzyste liczby mebli, dodatków, dekoracji. W takim wnętrzu pięknie będą wyglądały symetrycznie zawieszone zasłony, dwa identyczne fotele czy niewielkie stoliki.

Charakterystyczne meble


Styl francuski kojarzy się przede wszystkim, z tzw. ludwikami. Są to meble stylizowane na te pochodzące z XVII i XVIII wieku. Wyglądają bardzo efektownie i stanowią bazę aranżacji.
francuski styl
                                           fot: cdn28.udim.smcloud.net/

Francuskie kolory


Wnętrze w stylu francuskim jest jasne i subtelne. Nie ma w nim miejsca na ostre, neonowe kolory i duże geometryczne wzory. Króluje za to delikatność, jasne tapety i boazeria. Charakterystyczne dla stylu francuskiego są ozdobne gzymsy i sztukateria.

Styl francuski jest elegancki, a jednocześnie charakteryzuje się bogactwem i przepychem. Każdy element dekoracji jest odpowiednio przemyślany, nie ma tu miejsca na przypadki.
Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo