02
09
2016
02 09.2016
Aktualności

Wnętrze w stylu francuskim Wnętrza zaaranżowane w stylu francuskim spodobają się osobom, które cenią sobie bogate zdobienia, przepych i luksus. Zobaczcie jakie cechy posiada ten styl.

Dbałość o szczegóły

Francuskie wnętrza zachwycają dbałością o najmniejsze nawet szczegóły. Żaden element aranżacji nie jest przypadkowy. Styl francuski jest znany z symetrii – parzyste liczby mebli, dodatków, dekoracji. W takim wnętrzu pięknie będą wyglądały symetrycznie zawieszone zasłony, dwa identyczne fotele czy niewielkie stoliki.

Charakterystyczne meble


Styl francuski kojarzy się przede wszystkim, z tzw. ludwikami. Są to meble stylizowane na te pochodzące z XVII i XVIII wieku. Wyglądają bardzo efektownie i stanowią bazę aranżacji.
francuski styl
                                           fot: cdn28.udim.smcloud.net/

Francuskie kolory


Wnętrze w stylu francuskim jest jasne i subtelne. Nie ma w nim miejsca na ostre, neonowe kolory i duże geometryczne wzory. Króluje za to delikatność, jasne tapety i boazeria. Charakterystyczne dla stylu francuskiego są ozdobne gzymsy i sztukateria.

Styl francuski jest elegancki, a jednocześnie charakteryzuje się bogactwem i przepychem. Każdy element dekoracji jest odpowiednio przemyślany, nie ma tu miejsca na przypadki.
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo