30
06
2014
30 06.2014
Aktualności

Umowa deweloperska Umowa deweloperska zawierana jest między nabywcą a deweloperem. Umowa taka zobowiązuje dewelopera do przeniesienia na nabywcę własności lokalu lub domu. Umowa ta może być zawarta zarówno przed rozpoczęciem inwestycji, jak i w trakcie jej trwania.

Umowa deweloperska zawierana jest między nabywcą a deweloperem. Umowa taka zobowiązuje dewelopera do przeniesienia na nabywcę własności lokalu lub domu. Umowa ta może być zawarta zarówno przed rozpoczęciem inwestycji, jak i w trakcie jej trwania. 

Jakie informacje powinna zawierać umowa deweloperska

W umowie deweloperskiej oprócz określenia stron umowy, miejsca i daty jej zawarcia oraz ceny nieruchomości, należy uwzględnić jeszcze wiele informacji. Przede wszystkim są to: 

  • informacje o nieruchomości – powierzchnia działki, stan prawny nieruchomości;określenie położenia i istotne cechy domu lub budynku, w którym ma znaleźć się mieszkanie;
  • powierzchnia i układ pomieszczeń oraz zakres i standard prac wykończeniowych;termin przeniesienia prawa własności na nabywcę lokalu;
  • wysokość i termin zapłaty przez nabywcę za lokal (cena powinna zawierać podatek VAT);
  • zobowiązanie dewelopera do wybudowania budynku, wyodrębnienia lokalu mieszkalnego i przeniesienia własności na nabywcę.

Ważne jest, że do czasu faktycznego przeniesienia na nabywcę prawa własności nieruchomości nie ma on obowiązku ponoszenia jakichkolwiek kosztów, do których zobowiązany jest właściciel.

W umowie umieszcza się także oświadczenie nabywcy o odbiorze prospektu informacyjnego wraz z załącznikami i o zapoznaniu się z ich treścią.

Więcej na temat umów deweloperskich znajdziecie tutaj.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo