28
07
2014
28 07.2014
Aktualności

Kącik wypoczynkowy w ogrodzie Jedną z zalet posiadania własnego domu jest możliwość urządzenia przydomowego ogródka. Warto zaprojektować kącik wypoczynkowy, w którym będziemy mogli się zrelaksować i odpocząć. Miejsce to powinno być osłonięte od wiatru i izolowane od hałasu.

Jedną z zalet posiadania własnego domu jest możliwość urządzenia przydomowego ogródka. Warto zaprojektować kącik wypoczynkowy, w którym będziemy mogli się zrelaksować i odpocząć. Miejsce to powinno być osłonięte od wiatru i izolowane od hałasu. 


Meble ogrodowe można ustawić bezpośrednio na trawniku, ale musimy wtedy wziąć pod uwagę, że podczas użytkowania trawnik zostanie wydeptany. Obniża to znacznie estetykę miejsca. Dobrym pomysłem jest wysypanie na powierzchnię warstwy żwiru lub ustawienie drewnianych podestów. Podesty takie należy systematycznie konserwować. Innym rozwiązaniem jest wyłożenie płyt betonowych, kamiennych lub klinkieru. 


Dobór mebli to indywidualna sprawa. W największej mierze zależy od tego w jakim stylu urządziliśmy dom i pozostałą część ogrodu. Wybór materiału, z którego robione są meble jest ogromny. Najtańsze i najpopularniejsze są meble plastikowe, trzeba jednak pamiętać, że są nietrwałe i pod wpływem słońca mogą się odbarwiać. Meble drewniane są bardziej wytrzymałe, wymagają jednak stałej pielęgnacji. Meble z kutego żelaza (lub innego metalu) należy chronić przed rdzą. Dzięki temu będą nam służyły przez wiele lat.


Jeśli chodzi o rośliny to warto posadzić takie, które kształtem liści czy kolorem kwiatów będą przyciągały wzrok. Świetnie sprawdzą się ozdobne donice, a w nich posadzona pięknie pachnąca lawenda. Należy pamiętać, żeby nie sadzić obok siebie kilku roślin mogących powodować uczulenie (m.in chryzantemy i werbeny).


Odpowiednio zaprojektowany ogród przydomowy przyniesie mnóstwo radości.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo