01
08
2014
01 08.2014
Aktualności

Infrastruktura rowerowa w Lublinie W ostatnich latach Lublin rozwinął się znacząco, jeśli chodzi o infrastrukturę rowerową. Przy większości głównych ulic w mieście wyznaczone są ścieżki lub trasy rowerowe. Ma to zachęcić Lublinian do aktywnego spędzania czasu wolnego.

W ostatnich latach Lublin rozwinął się znacząco, jeśli chodzi o infrastrukturę rowerową. Przy większości głównych ulic w mieście wyznaczone są ścieżki lub trasy rowerowe. Ma to zachęcić Lublinian do aktywnego spędzania czasu wolnego.


Miasto wpadło też na ciekawy pomysł zorganizowania samoobsługowych wypożyczalni rowerowych. Będą one rozmieszczone w różnych punktach miasta - planuje się 40 takich miejsc. Do wypożyczenia będzie łącznie 400 rowerów. Przez pierwsze 20 minut z roweru będzie można skorzystać bezpłatnie. Za wypożyczenie roweru na pół godziny zapłacimy nie więcej niż 1,50 zł. Dodatkowo firma odpowiedzialna za przygotowanie gruntu pod wypożyczalnie, zobowiązała się wytyczyć w mieście ok. 28 km pasów rowerowych wzdłuż jezdni, m.in. na ul. Koncertowej, Wojciechowskiej, Bohaterów Monte Cassino, Zbożowej czy Diamentowej. 


Przez Lublin przechodzi też kilka szlaków rowerowych, mi.in: 

  • Lublin - Nałęczów - Wąwolnica - Kazimierz Dolny (szlak czerwony, 62 km), 
  • Lublin - Zawieprzyce - J. Rogóźno - J. Piaseczno - Załucze Stare - Urszulin - Wereszczyn - Wojciechów (Poleski Park Narodowy) - Hańsk - Wola Uhruska (szlak czerwony, 110 km).


W pobliżu inwestycji przy ulicy Goplan również znajdują się ścieżki rowerowe. Najbliższa z nich jest przy ul. Nałęczowskiej. Możemy dojechać nią do centrum miasta. 


Rowery cieszą się coraz większą popularnością wśród mieszkańców miast. Dzięki nim łatwo możemy się przemieszczać, unikamy stania w korkach i nie tracimy czasu na szukanie miejsca parkingowego. Rower to też świetny sposób na aktywny wypoczynek. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo