07
08
2014
07 08.2014
Aktualności

Rada Dzielnicy Szerokie Dzielnica Szerokie została wyodrębniona jako osobna dzielnica w roku 2006. Wtedy też została powołana do życia Rada Dzielnicy Szerokie. Ma ona swoją siedzibę przy ul. Nałęczowskiej 94. Przewodniczącym Rady jest pan Józef Każmierczak, a Przewodniczącą Zarządu Pani Maria Dudziak.

Dzielnica Szerokie została wyodrębniona jako osobna dzielnica w roku 2006. Wtedy też została powołana do życia Rada Dzielnicy Szerokie. Ma ona swoją siedzibę przy ul. Nałęczowskiej 94. Przewodniczącym Rady jest pan Józef Każmierczak, a Przewodniczącą Zarządu Pani Maria Dudziak.


Czym zajmuje się Rada Dzielnicy?


Najogólniej rzecz biorąc Rada zajmuje się reprezentowaniem mieszkańców wobec organów Miasta Lublin. Jest odpowiedzialna za wyrażanie opinii, przekładanie wniosków dotyczących np.: funkcjonowania jednostek organizacyjnych Miasta na terenie dzielnicy, planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy lub jej części, sprzedaży miejskich nieruchomości gruntowych na terenie dzielnicy. Rada współpracuje także z komisjami Rady Miasta, ma stały kontakt z mieszkańcami dzielnicy, współpracuje z Policją, Strażą Miejską i Strażą Pożarną. Ważne jest również to, że Rada Dzielnicy decyduje o przeznaczeniu środków z rezerwy celowej. W tym roku właśnie z tych środków zostanie dokończona pętla autobusowa przy ulicy Wądolnej (więcej można przeczytać tutaj).


 Rada Dzielnicy Szerokie bardzo dba o mieszkańców. Jako, że jest to stosunkowo nowa i młoda dzielnica, należy w nią porządnie zainwestować. Dzięki zaangażowaniu radnych w tym roku Ratusz wyremontuje ulicę Sławin.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo