07
08
2014
07 08.2014
Aktualności

Rada Dzielnicy Szerokie Dzielnica Szerokie została wyodrębniona jako osobna dzielnica w roku 2006. Wtedy też została powołana do życia Rada Dzielnicy Szerokie. Ma ona swoją siedzibę przy ul. Nałęczowskiej 94. Przewodniczącym Rady jest pan Józef Każmierczak, a Przewodniczącą Zarządu Pani Maria Dudziak.

Dzielnica Szerokie została wyodrębniona jako osobna dzielnica w roku 2006. Wtedy też została powołana do życia Rada Dzielnicy Szerokie. Ma ona swoją siedzibę przy ul. Nałęczowskiej 94. Przewodniczącym Rady jest pan Józef Każmierczak, a Przewodniczącą Zarządu Pani Maria Dudziak.


Czym zajmuje się Rada Dzielnicy?


Najogólniej rzecz biorąc Rada zajmuje się reprezentowaniem mieszkańców wobec organów Miasta Lublin. Jest odpowiedzialna za wyrażanie opinii, przekładanie wniosków dotyczących np.: funkcjonowania jednostek organizacyjnych Miasta na terenie dzielnicy, planu zagospodarowania przestrzennego dzielnicy lub jej części, sprzedaży miejskich nieruchomości gruntowych na terenie dzielnicy. Rada współpracuje także z komisjami Rady Miasta, ma stały kontakt z mieszkańcami dzielnicy, współpracuje z Policją, Strażą Miejską i Strażą Pożarną. Ważne jest również to, że Rada Dzielnicy decyduje o przeznaczeniu środków z rezerwy celowej. W tym roku właśnie z tych środków zostanie dokończona pętla autobusowa przy ulicy Wądolnej (więcej można przeczytać tutaj).


 Rada Dzielnicy Szerokie bardzo dba o mieszkańców. Jako, że jest to stosunkowo nowa i młoda dzielnica, należy w nią porządnie zainwestować. Dzięki zaangażowaniu radnych w tym roku Ratusz wyremontuje ulicę Sławin.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo