21
08
2014
21 08.2014
Aktualności

Urządzamy salon Salon, czyli pokój dzienny to miejsce, w którym zbierają się wszyscy domownicy. W salonie przyjmujemy gości, pijemy popołudniową kawę czy oglądamy wieczorne wiadomości. Podpowiadamy, jak urządzić salon, żeby był jednocześnie przytulny, funkcjonalny i co najważniejsze nie przeładowany.

Salon, czyli pokój dzienny to miejsce, w którym zbierają się wszyscy domownicy. W salonie przyjmujemy gości, pijemy popołudniową kawę czy oglądamy wieczorne wiadomości. Podpowiadamy, jak urządzić salon, żeby był jednocześnie przytulny, funkcjonalny i co najważniejsze nie przeładowany.


Obecnie w ofercie posiadamy mieszkania, w których salon ma powierzchnię około 23 mkw. Taka powierzchnia daje wiele możliwości ciekawej aranżacji. Pierwszym krokiem podejmowanym przy urządzaniu pokoju dziennego jest wybór koloru ścian. Tutaj mamy zupełną dowolność. Możemy zdecydować się na tapety, tynk ozdobny, kolorowe lub jednolite ściany, fototapetę czy naklejki samoprzylepne. Ogólna zasada jest taka, że do mniejszych pomieszczeń staramy się dobierać jasne kolory (optycznie powiększą wnętrze). Przy dużych i przestronnych pomieszczeniach możemy wybrać zarówno jasne jak i ciemne pokrycie ścian. 

salon-bialy

Jeśli zdecydowaliśmy się na ściany w odcieniach bieli czy pastelach, mamy więcej możliwości wyboru dodatków. Starajmy się wybrać możliwie 2 – 3 kolory, które będą się uzupełniać. Dobrze jest wydzielić w salonie kącik wypoczynkowy, w którym znajdzie się kino domowe i wygodne kanapy. Jeśli lubimy czytać warto postawić w pokoju niewielki regał, na którym umieścimy książki i gazety. 

biala-biblioteczka

Ważny jest też wybór odpowiedniego oświetlenia. Jeśli właściwie rozmieścimy punkty światła w salonie, zyskamy wrażenie optycznego powiększenia pomieszczenia. Jeśli chcemy poszerzyć salon skierujmy intensywne światło na dłuższe ściany salonu. Pokój dzienny zaaranżowany w jasnych barwach wymaga mniejszego oświetlenia niż ten urządzony w kolorach ciemnych i matowych.  


Urządzając salon kierujmy się przede wszystkim własnym poczuciem estetyki. Pamiętajmy, że powinien on być spójny z innymi pomieszczeniami w domu. Najważniejsze, żeby nie był zagracony. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo