25
08
2014
25 08.2014
Aktualności

Sytuacja na rynku pierwotnym Jak podają eksperci w ciągu 5 miesięcy (od stycznia do maja 2014 roku) rozpoczęto w Polsce budowę 58 722 mieszkań. W porównaniu z takim samym okresem w roku poprzednim wskaźnik ten wzrósł o 23,8%

Jak podają eksperci w ciągu 5 miesięcy (od stycznia do maja 2014 roku) rozpoczęto w Polsce budowę 58 722 mieszkań. W porównaniu z takim samym okresem w roku poprzednim wskaźnik ten wzrósł o 23,8%. Tylko w maju rozpoczęto budowę 13 591 mieszkań. Według danych GUS w maju do użytku oddano 8 941 mieszkań, a od początku roku 55 766 lokali.


Rynek pierwotny rozwija się tak dobrze m.in. dzięki programowi Mieszkanie Dla Młodych. Nie bez wpływu na taki stan pozostają również rekordowo niskie stopy procentowe. Dzięki niskiemu oprocentowaniu kredytów i lokat wiele osób decyduje się na kupno własnego, nowego mieszkania. Deweloperzy otrzymują coraz więcej pozwoleń na budowę i realizację zamierzonych inwestycji. Ważne jest też to, że inwestorzy dobrze radzą sobie ze sprzedażą już wybudowanych mieszkań czy domów. Z kwartału na kwartał deweloperzy wprowadzają do sprzedaży kolejne nieruchomości. 

budowa domu
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą domów jednorodzinnych dwulokalowych przy ulicy Goplan. Inwestycja zlokalizowana jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy Szerokie. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo