31
08
2014
31 08.2014
Aktualności

Galeria Handlowa Tarasy Zamkowe Wiosną 2015 roku w Lublinie zostanie otwarta kolejna galeria handlowa – Tarasy Zamkowe. Obiekt usytuowany jest w centrum Lublina na skrzyżowaniu Alei Tysiąclecia i Alei Unii Lubelskiej. Docelowo znajdować się w niej będzie 150 lokali o różnym przeznaczeniu: sklepy i punkty usługowe, restauracje i obiekty o charakterze rozrywkowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 38000 mkw.

Wiosną 2015 roku w Lublinie zostanie otwarta kolejna galeria handlowa – Tarasy Zamkowe. Obiekt usytuowany jest w centrum Lublina na skrzyżowaniu Alei Tysiąclecia i Alei Unii Lubelskiej. Docelowo znajdować się w niej będzie 150 lokali o różnym przeznaczeniu: sklepy i punkty usługowe, restauracje i obiekty o charakterze rozrywkowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 38000 mkw. 


W Galerii Tarasy Zamkowe znajdziemy między innymi sklepy popularnych sieciówek odzieżowych takich jak: Zara, Mohito, Sinsay, Reserved, Zara, Pull&Bear, Cropp i inne. W galerii znajdować się będą również Media Expert, Home&You i Zara Home. 

wizualizacja Galerii

(źródło: http://www.tarasyzamkowe.pl/pl/)

Ze względu na swoje położenie – sąsiedztwo Zamku Lubelskiego i Dworca PKS – to centrum handlowe ma szanse stać się jednym z najpopularniejszych nie tylko w Lublinie, alle również w regionie. 


Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Zielony Dach Galerii. Będzie to platforma widokowa, z której będzie można podziwiać panoramę starego miasta i Zamek Lubelski.


W ciągu ostatnich kilku lat w Lublinie powstało i powstaje wiele obiektów handlowych, m.in. Galeria Felicity (na Felinie), rozbudowa Galerii Olimp. Planowana jest również budowa cieszącego się dużą popularnością sklepu Ikea. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo