31
08
2014
31 08.2014
Aktualności

Galeria Handlowa Tarasy Zamkowe Wiosną 2015 roku w Lublinie zostanie otwarta kolejna galeria handlowa – Tarasy Zamkowe. Obiekt usytuowany jest w centrum Lublina na skrzyżowaniu Alei Tysiąclecia i Alei Unii Lubelskiej. Docelowo znajdować się w niej będzie 150 lokali o różnym przeznaczeniu: sklepy i punkty usługowe, restauracje i obiekty o charakterze rozrywkowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 38000 mkw.

Wiosną 2015 roku w Lublinie zostanie otwarta kolejna galeria handlowa – Tarasy Zamkowe. Obiekt usytuowany jest w centrum Lublina na skrzyżowaniu Alei Tysiąclecia i Alei Unii Lubelskiej. Docelowo znajdować się w niej będzie 150 lokali o różnym przeznaczeniu: sklepy i punkty usługowe, restauracje i obiekty o charakterze rozrywkowym. Powierzchnia użytkowa wynosi 38000 mkw. 


W Galerii Tarasy Zamkowe znajdziemy między innymi sklepy popularnych sieciówek odzieżowych takich jak: Zara, Mohito, Sinsay, Reserved, Zara, Pull&Bear, Cropp i inne. W galerii znajdować się będą również Media Expert, Home&You i Zara Home. 

wizualizacja Galerii

(źródło: http://www.tarasyzamkowe.pl/pl/)

Ze względu na swoje położenie – sąsiedztwo Zamku Lubelskiego i Dworca PKS – to centrum handlowe ma szanse stać się jednym z najpopularniejszych nie tylko w Lublinie, alle również w regionie. 


Ciekawym rozwiązaniem architektonicznym jest Zielony Dach Galerii. Będzie to platforma widokowa, z której będzie można podziwiać panoramę starego miasta i Zamek Lubelski.


W ciągu ostatnich kilku lat w Lublinie powstało i powstaje wiele obiektów handlowych, m.in. Galeria Felicity (na Felinie), rozbudowa Galerii Olimp. Planowana jest również budowa cieszącego się dużą popularnością sklepu Ikea. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo