12
09
2014
12 09.2014
Aktualności

Stadion przy ulicy Krochmalnej Budowa stadionu miejskiego znajdującego się przy ulicy Krochmalnej rozpoczęła się 21 grudnia 2012. Stadion powstał na terenach byłej Cukrowni Lublin w okolicach rzeki Bystrzycy. Inwestycja kosztowała ok. 159 mln złotych. Do tego dochodzą wydatki związane z kupnem działki pod stadion (9,5 mln zł) oraz te związane z budową dróg dojazdowych (31,6 mln złotych).

Budowa stadionu miejskiego znajdującego się przy ulicy Krochmalnej rozpoczęła się 21 grudnia 2012. Stadion powstał na terenach byłej Cukrowni Lublin w okolicach rzeki Bystrzycy. Inwestycja kosztowała ok. 159 mln złotych. Do tego dochodzą wydatki związane z kupnem działki pod stadion (9,5 mln zł) oraz te związane z budową dróg dojazdowych (31,6 mln złotych). Budowa dróg dojazdowych do stadionu wiązała się między innymi z wyburzeniem budynków znajdujących się przy ul. Krochmalnej i Nadłącznej. Łącznie zostało wyburzonych 20 budynków, w tym magazyny i kamienice mieszkalne. Mieszkańcy kamienicy zostali przekwaterowani. W miejscu skrzyżowania ul. Krochmalnej z Młyńską i Gazową powstało rondo, które ułatwi dojazd na ul. Stadionową.  

Arena-LublinFot: Arena Lublin


Stadion nazwany został Arena Lublin i pomieścić może 15,5 tysiąca widzów. Obok znajdują się dwa boiska treningowe i parking na 1200 aut. Obiekt ma trzecią kategorię UEFA – mogą być na nim rozgrywane wszystkie zawody, oprócz meczów mistrzostw świata. 


Oficjalne otwarcie Areny Lublin nastąpi 27 września. Od godziny 13:00 na stadionie będzie trwał piknik rodzinny z udziałem gwiazd stacji TVN. O godzinie 17:00 rozpocznie się płatny (15 zł) koncert inaugurujący otwarcie obiektu. Zagrają na nim: Agnieszka Chylińska z zespołem, Tatiana Okupnik, Grzegorz Hyży i Ewelina Lisowska. Nie zabraknie również laureatów programów telewizyjnych „X Factor” i „Mam Talent”: Artem Furman, Klaudia Gawor, Marta Podulka, Piotr Karpienia, Me Myself and I oraz The Chance. Koncert od 17:00 do 19:00 będzie transmitowany na żywo w stacji TVN. Co ważne, cześć dochodów ze sprzedaży biletów zostanie przekazana fundacji „Nie jesteś sam” w celu pomocy Klinice Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie. Całe wydarzenie potrwa do godziny 22:00. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo