26
09
2014
26 09.2014
Aktualności

Basen olimpijski przy Alejach Zygmuntowskich Na początku sierpnia 2013 roku rozpoczęła się budowa basenu olimpijskiego przy Al. Zygmuntowskich. Inwestycja ma pochłonąć ponad 89,4 mln złotych. Przewidywane zakończenie budowy to czerwiec 2015 roku.

Na początku sierpnia 2013 roku rozpoczęła się budowa basenu olimpijskiego przy Al. Zygmuntowskich. Inwestycja ma pochłonąć ponad 89,4 mln złotych. Przewidywane zakończenie budowy to czerwiec 2015 roku.


Kompleks podzielony został na dwie części: sportową i rekreacyjną. Część sportową stanowi 50 metrowy basen olimpijski z trybunami mogącymi pomieścić 2100 widzów. Basen będzie posiadał ruchome dno i ruchome pomosty, co pozwoli na podzielenie niecki na stresy o różnej głębokości i wielkości. Część rekreacyjna obejmować będzie miniaquapark, baseny rekreacyjne, jacuzzi, gejzery i sztuczną rzekę. Inwestycja połączona będzie z istniejącymi obok obiektami sportowymi. 

Wizualizacja-basen-Lublin

fot. mmlublin.pl


W ramach prac dodatkowych na terenie całego obiektu powstanie centralny system zarządzania, który swoim zasięgiem obejmie nie tylko basen, ale też budowane obok lodowisko i stare obiekty. Pozwoli to na szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów pojawiających się na terenie kompleksu.Inwestor zamontuje również hot spoty i nakładki na słupkach, które umożliwią elektroniczny pomiar czasu pływaków. 


Władze Miasta wraz z Polskim Związkiem Pływackim planują w przyszłości starać się o organizację na basenie olimpijskim ważnych wydarzeń sportowych.


Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta i innymi dzielnicami. Z ul. Goplan, na której znajdują się nasze nowe domu na basen, samochodem dotrzemy  w ok. 12 minut.  

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo