26
09
2014
26 09.2014
Aktualności

Basen olimpijski przy Alejach Zygmuntowskich Na początku sierpnia 2013 roku rozpoczęła się budowa basenu olimpijskiego przy Al. Zygmuntowskich. Inwestycja ma pochłonąć ponad 89,4 mln złotych. Przewidywane zakończenie budowy to czerwiec 2015 roku.

Na początku sierpnia 2013 roku rozpoczęła się budowa basenu olimpijskiego przy Al. Zygmuntowskich. Inwestycja ma pochłonąć ponad 89,4 mln złotych. Przewidywane zakończenie budowy to czerwiec 2015 roku.


Kompleks podzielony został na dwie części: sportową i rekreacyjną. Część sportową stanowi 50 metrowy basen olimpijski z trybunami mogącymi pomieścić 2100 widzów. Basen będzie posiadał ruchome dno i ruchome pomosty, co pozwoli na podzielenie niecki na stresy o różnej głębokości i wielkości. Część rekreacyjna obejmować będzie miniaquapark, baseny rekreacyjne, jacuzzi, gejzery i sztuczną rzekę. Inwestycja połączona będzie z istniejącymi obok obiektami sportowymi. 

Wizualizacja-basen-Lublin

fot. mmlublin.pl


W ramach prac dodatkowych na terenie całego obiektu powstanie centralny system zarządzania, który swoim zasięgiem obejmie nie tylko basen, ale też budowane obok lodowisko i stare obiekty. Pozwoli to na szybkie i sprawne rozwiązywanie problemów pojawiających się na terenie kompleksu.Inwestor zamontuje również hot spoty i nakładki na słupkach, które umożliwią elektroniczny pomiar czasu pływaków. 


Władze Miasta wraz z Polskim Związkiem Pływackim planują w przyszłości starać się o organizację na basenie olimpijskim ważnych wydarzeń sportowych.


Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta i innymi dzielnicami. Z ul. Goplan, na której znajdują się nasze nowe domu na basen, samochodem dotrzemy  w ok. 12 minut.  

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo