08
10
2014
08 10.2014
Aktualności

Urządzamy sypialnię Sypialnia to takie miejsce w domu, w którym odpoczywamy, odprężamy się i zbieramy siły na dzień następny. To jedno z intymniejszych pomieszczeń w naszym domu i to od niej najczęściej zaczynamy urządzanie mieszkania. Poprzednio pokazywaliśmy inspiracje dotyczące aranżacji holu i salonu, dziś zabieramy się za sypialnię.

Sypialnia to takie miejsce w domu, w którym odpoczywamy, odprężamy się i zbieramy siły na dzień następny. To jedno z intymniejszych pomieszczeń w naszym domu i to od niej najczęściej zaczynamy urządzanie mieszkania. Poprzednio pokazywaliśmy inspiracje dotyczące aranżacji holu i salonu, dziś zabieramy się za sypialnię.


W domach jednorodzinnych znajdujących się w naszej ofercie w zależności od wybranego lokalu sypialnie mają powierzchnię od 9 do 17 mkw. W każdym domu na sypialnie przeznaczone są trzy pomieszczenie na piętrze. Każde z nich możemy zaaranżować według własnego pomysłu.

sypialnia-1
Niezależnie od stylu jaki wybierzemy w naszej sypialni powinno się znajdować wygodne łóżko. Odpowiednio dobrany materac sprawi, że wypoczynek będzie przyjemnością, a rano obudzimy się pełni energii i bez bolących pleców. Łóżko w sypialni stanowi centralny punkt, dlatego też powinno być należycie wyeksponowane. Sypialnia nie powinna być zbyt zagracona. Jeśli nie mamy garderoby, dobrym rozwiązaniem jest wstawienie do sypialni szafy, która pomieści ubrania i pościel. W zależności od stylu możemy zdecydować się na wielkie, bogato zdobione meble lub zamówić szafy pod zabudowę. 

sypialnia-2
Małe sypialnie możemy optycznie powiększyć stosując kilka prostych trików. Duże lustro na krótszej ścianie spotęguje wrażenie głębi. Strategicznie rozmieszczone oświetlenie również wizualnie powiększy pomieszczenie. Tapeta w poziome pasy na krótszej ścianie, optycznie ją wydłuży, pionowe pasy zaś sprawią, że sypialnia wyda się wyższa.


Unikajmy ostrych, neonowych kolorów w sypialni. Jeśli ściany i podłoga są jasne i gładkie, wybierzmy dwa lub trzy kolory i zastosujmy je w dodatkach. Pamiętajmy żeby nie przesadzić. Za duża ilość barw sprawi, że będziemy czuć się przytłoczeni i niespokojni, a przecież nie o taki efekt nam chodzi.  

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo