22
10
2014
22 10.2014
Aktualności

Centrum wyprzedażowe w Lublinie Lublin jest jednym z lepiej rozwijających się miast Polski wschodniej. Niedawno informowaliśmy o budowie basenu olimpijskiego czy otwarciu Areny Lublin. Kolejną inwestycją jest Outlet Center – centrum wyprzedażowe, które powstaje przy ul. Mełgiewskiej.

Lublin jest jednym z lepiej rozwijających się miast Polski wschodniej. Niedawno informowaliśmy o budowie basenu olimpijskiego czy otwarciu Areny Lublin. Kolejną inwestycją jest Outlet Center – centrum wyprzedażowe, które powstaje przy ul. Mełgiewskiej.


Oficjalne otwarcie zaplanowano na grudzień tego roku. Outlet Center to budynek składający się z 2 pięter i podziemnego garażu, mogącego pomieścić 400 samochodów. Dodatkowo wokół centrum będzie wyznaczonych 600 miejsc parkingowych. Powierzchnia użytkowa, na której znajdzie się ok. 100 lokali handlowo usługowych, wynosi 12,5 tysiąca mkw. 

Outlet center

fot. http://www.lubelskie.strefabiznesu.pl/


Centrum wyprzedażowe będzie pierwszym tego typu obiektem w Lublinie. Ceny w sklepach znajdujących się na jego terenie będą obniżone o przynajmniej 30% w stosunku do ceny detalicznej. W okresie wyprzedaży obniżka może sięgać do 80%. Swoje sklepy w centrum posiadać będą m.in. Sinsay, Mohito, Vero Moda, Ochnik, 4F i City Sport. Centrum jest dobrze skomunikowane z całym miastem. Można tam dojechać kilkoma autobusami linii 1, 9, 10, 36, 45, 47, 57 oraz trolejbusem 155.


Dzięki wszystkim prowadzonym inwestycjom Lublin staje się miejscem coraz bardziej przyjaznym ludziom.   

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo