22
10
2014
22 10.2014
Aktualności

Centrum wyprzedażowe w Lublinie Lublin jest jednym z lepiej rozwijających się miast Polski wschodniej. Niedawno informowaliśmy o budowie basenu olimpijskiego czy otwarciu Areny Lublin. Kolejną inwestycją jest Outlet Center – centrum wyprzedażowe, które powstaje przy ul. Mełgiewskiej.

Lublin jest jednym z lepiej rozwijających się miast Polski wschodniej. Niedawno informowaliśmy o budowie basenu olimpijskiego czy otwarciu Areny Lublin. Kolejną inwestycją jest Outlet Center – centrum wyprzedażowe, które powstaje przy ul. Mełgiewskiej.


Oficjalne otwarcie zaplanowano na grudzień tego roku. Outlet Center to budynek składający się z 2 pięter i podziemnego garażu, mogącego pomieścić 400 samochodów. Dodatkowo wokół centrum będzie wyznaczonych 600 miejsc parkingowych. Powierzchnia użytkowa, na której znajdzie się ok. 100 lokali handlowo usługowych, wynosi 12,5 tysiąca mkw. 

Outlet center

fot. http://www.lubelskie.strefabiznesu.pl/


Centrum wyprzedażowe będzie pierwszym tego typu obiektem w Lublinie. Ceny w sklepach znajdujących się na jego terenie będą obniżone o przynajmniej 30% w stosunku do ceny detalicznej. W okresie wyprzedaży obniżka może sięgać do 80%. Swoje sklepy w centrum posiadać będą m.in. Sinsay, Mohito, Vero Moda, Ochnik, 4F i City Sport. Centrum jest dobrze skomunikowane z całym miastem. Można tam dojechać kilkoma autobusami linii 1, 9, 10, 36, 45, 47, 57 oraz trolejbusem 155.


Dzięki wszystkim prowadzonym inwestycjom Lublin staje się miejscem coraz bardziej przyjaznym ludziom.   

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo