28
10
2014
28 10.2014
Aktualności

Zanim kupisz nowy dom Kupno nowego domu to ważna decyzja i przy jej podejmowaniu nie należy się śpieszyć. Warto rozważyć wszystkie możliwości, zastanowić się na jakim domu najbardziej nam zależy. Mieszkańcy Lublina mogą skorzystać z bogatej oferty nowych domów.

Kupno nowego domu to ważna decyzja i przy jej podejmowaniu nie należy się śpieszyć. Warto rozważyć wszystkie możliwości, zastanowić się na jakim domu najbardziej nam zależy. Mieszkańcy Lublina mogą skorzystać z bogatej oferty nowych domów.


Najważniejsze to wybrać odpowiednią lokalizację. Nasze domy jednorodzinne zlokalizowane są w spokojnej dzielnicy Lublina, w niedalekiej odległości od centrum. To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią ciszę i spokój podmiejskich osiedli, ale nie chcą rezygnować z bogatej oferty rozrywek jakie oferuje centrum miasta.


Ważne też jest otoczenie naszego domu. Obejrzyjmy dokładnie teren inwestycji, porozmawiajmy z sąsiadami i sprawdźmy plan zagospodarowania przestrzennego. Nowe osiedla mają tą przewagę, że wszystkie sprzęty jakie się na nich znajdują – place zabaw, elementy małej architektury, siłownie na świeżym powietrzu – są nowe i posiadają gwarancję. 

goplan
Zapoznajmy się z prospektem informacyjnym. To ważne, żebyśmy wiedzieli z jakich materiałów i i przy użyciu jakich technik zostanie zbudowana nieruchomość. Na poszczególnych etapach budowy mamy też możliwość zmiany ustawienia pomieszczeń. Warto dostosować dom do naszych potrzeb.


Dzięki temu, że nowe domy są oddawane do użytku w stanie deweloperskim, mamy pełną dowolność przy urządzaniu naszego lokum. Nie musimy, tak jak w przypadku mieszkań kupionych na rynku wtórnym, przekształcać czyjegoś projektu, tylko od podstaw i w naszym stylu aranżujemy mieszkanie.


Jeśli znajdziemy nasz wymarzony dom jednorodzinny to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko podpisać umowę deweloperską i wprowadzić się do własnego mieszkania.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo