28
10
2014
28 10.2014
Aktualności

Zanim kupisz nowy dom Kupno nowego domu to ważna decyzja i przy jej podejmowaniu nie należy się śpieszyć. Warto rozważyć wszystkie możliwości, zastanowić się na jakim domu najbardziej nam zależy. Mieszkańcy Lublina mogą skorzystać z bogatej oferty nowych domów.

Kupno nowego domu to ważna decyzja i przy jej podejmowaniu nie należy się śpieszyć. Warto rozważyć wszystkie możliwości, zastanowić się na jakim domu najbardziej nam zależy. Mieszkańcy Lublina mogą skorzystać z bogatej oferty nowych domów.


Najważniejsze to wybrać odpowiednią lokalizację. Nasze domy jednorodzinne zlokalizowane są w spokojnej dzielnicy Lublina, w niedalekiej odległości od centrum. To dobre rozwiązanie dla osób, które lubią ciszę i spokój podmiejskich osiedli, ale nie chcą rezygnować z bogatej oferty rozrywek jakie oferuje centrum miasta.


Ważne też jest otoczenie naszego domu. Obejrzyjmy dokładnie teren inwestycji, porozmawiajmy z sąsiadami i sprawdźmy plan zagospodarowania przestrzennego. Nowe osiedla mają tą przewagę, że wszystkie sprzęty jakie się na nich znajdują – place zabaw, elementy małej architektury, siłownie na świeżym powietrzu – są nowe i posiadają gwarancję. 

goplan
Zapoznajmy się z prospektem informacyjnym. To ważne, żebyśmy wiedzieli z jakich materiałów i i przy użyciu jakich technik zostanie zbudowana nieruchomość. Na poszczególnych etapach budowy mamy też możliwość zmiany ustawienia pomieszczeń. Warto dostosować dom do naszych potrzeb.


Dzięki temu, że nowe domy są oddawane do użytku w stanie deweloperskim, mamy pełną dowolność przy urządzaniu naszego lokum. Nie musimy, tak jak w przypadku mieszkań kupionych na rynku wtórnym, przekształcać czyjegoś projektu, tylko od podstaw i w naszym stylu aranżujemy mieszkanie.


Jeśli znajdziemy nasz wymarzony dom jednorodzinny to nie pozostaje nam nic innego, jak tylko podpisać umowę deweloperską i wprowadzić się do własnego mieszkania.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo