31
10
2014
31 10.2014
Aktualności

Plan zagospodarowania Podzamcza Lublin jest miastem, które cały czas się rozwija i realizuje wiele projektów. Najnowszym z nich jest przebudowa Podzamcza w rejonie ulic Lubartowskiej, Ruskiej, Podzamcze i Alei Tysiąclecia. Do 24 października projekt zagospodarowania przestrzennego tej części miasta dostępny był w budynku Urzędu Miasta. Uwagi do dokumentu można składać do 7 listopada.

Lublin jest miastem, które cały czas się rozwija i realizuje wiele projektów. Najnowszym z nich jest przebudowa Podzamcza w rejonie ulic Lubartowskiej, Ruskiej, Podzamcze i Alei Tysiąclecia. Do 24 października projekt zagospodarowania przestrzennego tej części miasta dostępny był w budynku Urzędu Miasta. Uwagi do dokumentu można składać do 7 listopada.


Największą zmiana jaką przewiduje dokument jest obniżenie odcinka Alei Tysiąclecia i utworzenie nad nim płyty umożliwiającej przejście od pl. Zamkowego na tereny Podzamcza bez przechodzenia przez jezdnię. Planuje się też utworzenie nowej hali targowej i przeniesienie tam kupców handlujących obecnie na bazarze i w centrum Nova. W sąsiedztwie terenów zamkowych budowane jest również Centrum Handlowe Tarasy Zamkowe. 

wizualizacja Podzamcza

fot. kurierlubelski.pl

Ciekawym pomysłem jest możliwość zgłaszania swoich uwag co do planu zagospodarowania terenu pod Zamkiem. Daje to mieszkańcom możliwość wypowiedzenia się i czynnego uczestniczenia w zmianach jakie zachodzą w mieście. 


Lublin to miasto przyjazne swoim mieszkańcom. Dzięki szeregowi inwestycji może stać się jednym z lepszych miejsc do zamieszkania. Kupując nowy dom w Lublinie zyskujemy nie tylko swoje własne miejsce, ale te możliwość mieszkania w ciekawym i rozwijającym się mieście. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo