19
11
2014
19 11.2014
Aktualności

Ogrzewanie w domu jednorodzinnym Sposób ogrzewania domu powinien być jednym z kryteriów jakie przyjmujemy podczas poszukiwań nowego lokum. Odpowiednia instalacja centralnego ogrzewania zapewni nam nie tylko przyjemne ciepło w zimie, ale też posłuży przy podgrzewaniu wody bieżącej.

Sposób ogrzewania domu powinien być jednym z kryteriów jakie przyjmujemy podczas poszukiwań nowego lokum. Odpowiednia instalacja centralnego ogrzewania zapewni nam nie tylko przyjemne ciepło w zimie, ale też posłuży przy podgrzewaniu wody bieżącej. 


Domy jednorodzinne z naszej oferty wyposażone są w centralne ogrzewanie z grzejnikami płytowymi i piecem gazowym jednofunkcyjnym z zasobnikiem ciepłej wody. Piec ma regulator tygodniowy i czujnik zewnętrzny. P


iec jednofunkcyjny (kocioł) podnosi temperaturę wody grzewczej. Następnie ogrzana woda kierowana jest albo do instalacji C.O., albo do specjalnego zasobnika, który magazynuje ciepłą wodę. Pojemnik na wodę ma przeważnie znaczną pojemność – minimum 100 l. Dzięki temu nasz kocioł nie musi mieć dużej mocy, a mino tego będzie w stanie zapewnić nam i ciepłą wodę i ogrzanie mieszkania. 


Kotły jednofunkcyjne są przeważnie bardziej wydajne niż dwufunkcyjne. Wiąże się to z tym, że kocioł dwufunkcyjny uruchamia się zawsze gdy odkręcimy wodę. Kocioł jednofunkcyjny natomiast uruchamia się dopiero w momencie, gdy temperatura wody w pojemniku spadnie o 5 – 8 st C. Dzięki temu cały mechanizm uruchamia się rzadziej. Kotły jednofunkcyjne z oddzielnym zasobnikiem zajmują trochę więcej miejsca niż te dwufunkcyjne.


Kotły jednofunkcyjne mają zdecydowanie więcej zalet niż wad. Świetnie sprawdza się w domach, w których są np.: dwie łazienki. Dzięki zasobnikowi magazynującemu ciepłą wodę, jest ona zawsze dostępna dla mieszkańców. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo