24
11
2014
24 11.2014
Aktualności

Urządzamy funkcjonalną kuchnię Kuchnia to serce domu. To tutaj spotykają się domownicy, wspólnie gotują i czasem jedzą posiłki. W oferowanych domach jednorodzinnych przy ul. Goplan w Lublinie mają Państwo do dyspozycji kuchnię o powierzchni ponad 7 mkw. Podpowiadamy jak urządzić kuchnię, żeby była stylowym i funkcjonalnym wnętrzem.

Kuchnia to serce domu. To tutaj spotykają się domownicy, wspólnie gotują i czasem jedzą posiłki. W oferowanych domach jednorodzinnych przy ul. Goplan w Lublinie mają Państwo do dyspozycji kuchnię o powierzchni ponad 7 mkw. Podpowiadamy jak urządzić kuchnię, żeby była stylowym i funkcjonalnym wnętrzem.


Urządzając kuchnię zastanówmy się najpierw ile czasu tak naprawdę będziemy w niej spędzać. Jeśli lubimy gotować, często przyjmujemy gości i urządzamy przyjęcia konieczne będzie wyposażenie pomieszczenia w wysokiej jakości sprzęty. Ułatwi nam to gotowanie i sprawi jeszcze większą satysfakcję. Jeśli jednak częściej jemy na mieście, a gotowanie traktujemy jak zło konieczne, nie ma potrzeby kupowania drogich sprzętów. 


kuchnia-1

Niezależnie od tego ile czasu spędzamy w kuchni, postarajmy się żeby była ona spójna wizerunkowo z resztą mieszkania. Oczywiście możemy też poeksperymentować z eklektyzmem, ale jeśli nie jesteśmy pewni swoich sił, dobrze będzie skonsultować się z profesjonalistą.Projektując kuchnię pamiętajmy też o ergonomii. Blaty powinny być na wysokości dostosowanej do naszego wzrostu. Przyjmuje się, że optymalna wysokość jest mierzona od zgiętego łokcia do podłogi minus 15 cm. Dolne półki warto zastąpić szufladami. Dzięki temu nie będziemy musieli się schylać, żeby wyjąć garnek czy patelnię. W szufladach możemy zamontować podziałki, wieszaczki lub wkłady, w zależności od tego co będziemy w nich przechowywać. Dobrym rozwiązaniem jest również zamontowanie piekarnika na  wysokości oczu. Ułatwi to nam doglądanie przygotowywanych potraw. 

kuchnia-2
Urządzanie kuchni to nie lada wyzwanie. W domu jednorodzinnym kuchnia to miejsce przygotowywania posiłków, które spożywamy w jadalni. Dlatego nie ma potrzeby ustawiania tam stołu i krzeseł. Tak naprawdę w aranżacji ogranicza nas tylko wyobraźnia. No i budżet.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo