30
11
2014
30 11.2014
Aktualności

Zmiany w przyznawaniu kredytów hipotecznych Kredyt hipoteczny to długoterminowy kredyt bankowy udzielany najczęściej na zakup nieruchomości lub jej budowę. Zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka. Kredyt taki można brać w walucie krajowej lub obcej (np.: popularny kilka lat temu kredyt we frankach).

Kredyt hipoteczny to długoterminowy kredyt bankowy udzielany najczęściej na zakup nieruchomości lub jej budowę. Zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka. Kredyt taki można brać w walucie krajowej lub obcej (np.: popularny kilka lat temu kredyt we frankach).


Do końca grudnia 2014 roku możemy ubiegać się o przyznanie kredytu na obecnych warunkach. Jeszcze przez miesiąc możemy starać się o kredyt z 5% wkładem własny. Od stycznia 2015 roku czynnik ten ulegnie zmianie.Od 2015 roku wkład własny potrzebny do uzyskania kredytu będzie wynosił 10% jego wartości. Rekomendacja S reguluje też tzw. współczynnik LTV dla nieruchomości komercyjnych. LTV określa stosunek kredytu do wartości kredytowanej nieruchomości. Nie powinien być on wyższy niż 80%.

umowa
Dobra wiadomość dla potencjalnych kredytobiorców jest taka, że od nowego roku wchodzi w życie dyrektywa unijna, która ma za zadanie ujednolicić sposoby udzielania kredytów hipotecznych. Dzięki niej klient będzie mógł sam wybrać towarzystwo ubezpieczeniowe, nie będzie ono dodawane w pakiecie z kredytem.


Zmiany w udzielaniu kredytów hipotecznych są znaczące, ale nie gwałtowne. Wkład własny z roku na rok będzie ulegał podwyższeniu i od 2017 roku może wynosić nawet 20% wartości kredytu. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo