09
12
2014
09 12.2014
Aktualności

Polak wybiera dom jednorodzinny Od kilku lat obserwujemy konsekwentny wzrost liczby osób, które decydują się na zamieszkanie w domu jednorodzinnym. Deweloperzy budują coraz więcej przyjaznych osiedli z niską zabudową, która zapewnia mieszkańcom spokój i ciszę z dala od zgiełku miasta

Od kilku lat obserwujemy konsekwentny wzrost liczby osób, które decydują się na zamieszkanie w domu jednorodzinnym. Deweloperzy budują coraz więcej przyjaznych osiedli z niską zabudową, która zapewnia mieszkańcom spokój i ciszę z dala od zgiełku miasta. 


Z badań przeprowadzonych przez Eurostat w 2012 wynika, że ponad połowa Polaków (53,7%) mieszka w domach jednorodzinnych. Dla porównania w roku 2005 wartość ta wynosiła 49,5%. Polacy częściej decydują się na przeprowadzkę z mieszkania w bloku do własnego domu. Eksperci uważają, że związane jest to z bogaceniem się społeczeństwa i chęcią zmiany otoczenia.


Wybór domu jednorodzinnego w spokojnej okolicy ma wiele zalet. Można zauważyć postępujący proces suburbanizacji, czyli przeprowadzania się ludzi z centrów miast na jego obrzeża lub na tereny wiejskie. Dużą popularnością cieszą się nie tylko domy wolnostojące, ale również bliźniaki i domy w zabudowie szeregowej. Zabudowa szeregowa łączy w sobie zalety mieszkania w domu jednorodzinnym i w bloku. Bliskość sąsiadów, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności sprawia, że tak chętnie rezygnujemy z mieszkania w bloku z wielkiej płyty. 


W Unii Europejskiej w domach jednorodzinnych mieszka przeciętnie 57,7% mieszkańców. Szacuje się, że Polska ma szanse dogonić ten wynik. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo