18
12
2014
18 12.2014
Aktualności

Nowy dom: Lublin, os. Szerokie Kupno nowego domu to inwestycja na lata. To oczywiste, że chcemy wybrać lokal jak najbardziej odpowiadający naszym potrzebom, gustowi i wyobrażeniom. Poniżej przedstawiamy kilka porad, które pomogą nam w określeniu naszych preferencji.

Wybieramy działkę

Najważniejszą decyzją jaką musimy podjąć jest wybór odpowiedniego miejsca, w którym chcemy zamieszkać. Jeśli lubimy ciszę i spokój, ale nie chcemy rezygnować z typowo miejskich rozrywek, poszukajmy działki na przedmieściach. Coraz więcej deweloperów stawia nowe osiedla właśnie z dala od centrum miasta, jednocześnie zapewniając dobry i szybki dojazd do innych dzielnic. Możemy również poszukać działki na terenach wiejskich. Tutaj jednak musimy liczyć się z tym, że koszty i czas dojazdu do pracy lub szkoły ulegną zwiększeniu. Dla osób lubiących tętniące życiem miasta powstają nowe budynki usytuowane na już istniejących osiedlach w centrach miast lub w niewielkiej odległości od nich.

Wybieramy projekt domu

Jeśli zdecydowaliśmy już w jakiej okolicy chcemy zamieszkać, powinniśmy zapoznać się z ofertą deweloperów na tym terenie. Jeśli decydujemy się kupić nowy dom w Lublinie to mamy do wyboru trzy opcje: dom wolnostojący, domy bliźniacze i domy w zabudowie szeregowej. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. W domach szeregowych nie jesteśmy całkowicie odizolowani od sąsiadów. Osoby towarzyskie i szybko nawiązujące kontakt nie będą miały z tym problemu. Bliskość sąsiadów daje także poczucie bezpieczeństwa.

nowy dom Lublin

Finalizacja kupna

Jeśli znaleźliśmy idealny nowy dom (Lublin, os. Szerokie) to jak najszybciej nawiążmy współpracę z deweloperem. Możemy spisać umowę przedwstępną, a potem umowę deweloperską. Wielu deweloperów dopuszcza możliwość zmian w projekcie – np.: zmiana układu pomieszczeń, w trakcie realizacji projektu. Dzięki temu jeszcze lepiej dostosujemy nowy dom do naszych potrzeb. Po załatwieniu wszelkich formalności pozostaje nam tylko czekać na odebranie kluczy i możliwość wprowadzenia się do własnego mieszkania. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo