18
12
2014
18 12.2014
Aktualności

Nowy dom: Lublin, os. Szerokie Kupno nowego domu to inwestycja na lata. To oczywiste, że chcemy wybrać lokal jak najbardziej odpowiadający naszym potrzebom, gustowi i wyobrażeniom. Poniżej przedstawiamy kilka porad, które pomogą nam w określeniu naszych preferencji.

Wybieramy działkę

Najważniejszą decyzją jaką musimy podjąć jest wybór odpowiedniego miejsca, w którym chcemy zamieszkać. Jeśli lubimy ciszę i spokój, ale nie chcemy rezygnować z typowo miejskich rozrywek, poszukajmy działki na przedmieściach. Coraz więcej deweloperów stawia nowe osiedla właśnie z dala od centrum miasta, jednocześnie zapewniając dobry i szybki dojazd do innych dzielnic. Możemy również poszukać działki na terenach wiejskich. Tutaj jednak musimy liczyć się z tym, że koszty i czas dojazdu do pracy lub szkoły ulegną zwiększeniu. Dla osób lubiących tętniące życiem miasta powstają nowe budynki usytuowane na już istniejących osiedlach w centrach miast lub w niewielkiej odległości od nich.

Wybieramy projekt domu

Jeśli zdecydowaliśmy już w jakiej okolicy chcemy zamieszkać, powinniśmy zapoznać się z ofertą deweloperów na tym terenie. Jeśli decydujemy się kupić nowy dom w Lublinie to mamy do wyboru trzy opcje: dom wolnostojący, domy bliźniacze i domy w zabudowie szeregowej. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. W domach szeregowych nie jesteśmy całkowicie odizolowani od sąsiadów. Osoby towarzyskie i szybko nawiązujące kontakt nie będą miały z tym problemu. Bliskość sąsiadów daje także poczucie bezpieczeństwa.

nowy dom Lublin

Finalizacja kupna

Jeśli znaleźliśmy idealny nowy dom (Lublin, os. Szerokie) to jak najszybciej nawiążmy współpracę z deweloperem. Możemy spisać umowę przedwstępną, a potem umowę deweloperską. Wielu deweloperów dopuszcza możliwość zmian w projekcie – np.: zmiana układu pomieszczeń, w trakcie realizacji projektu. Dzięki temu jeszcze lepiej dostosujemy nowy dom do naszych potrzeb. Po załatwieniu wszelkich formalności pozostaje nam tylko czekać na odebranie kluczy i możliwość wprowadzenia się do własnego mieszkania. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo