31
12
2014
31 12.2014
Aktualności

Podsumowanie mijającego roku - nasze inwestycje Przedsiębiorstwo Techniczno - Usługowe Elektra sp. z.o.o działa na lubelskim rynku od 1990 roku. Rok 2014 byli dla nas rokiem oddanych inwestycji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Przedsiębiorstwo Techniczno - Usługowe Elektra sp. z.o.o działa na lubelskim rynku od 1990 roku. Rok 2014 byli dla nas rokiem oddanych inwestycji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

W 2014 roku oddaliśmy do użytku zespól budynków jednorodzinnych przy ul. Goplan nr 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45 i 47. Są to budynki w zabudowie szeregowej, jedno i dwu lokalowe do wyboru. Budynki zostały oddane w stanie deweloperskim. Do ich budowy użyto najwyższej jakości materiałów. Domy ładnie komponują się z otoczeniem. Cicha i spokojna dzielnica Szerokie w Lublinie jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Otoczenie terenów zielonych zachęca do aktywnego spędzania czasu. W tej inwestycji mamy na sprzedaż jeszcze jeden atrakcyjny lokal.
 
domy-goplan

W 2014 roku rozpoczęliśmy również nową inwestycje przy ul. Goplan. Są to dwa budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy z nich posiada dwa niezależne lokale mieszkalne wraz z przynależnymi do nich dwustanowiskowymi garażami i pomieszczeniami gospodarczymi. Planowany termin zakończenia inwestycji to grudzień 2015 roku. W tej inwestycji posiadamy jeszcze 3 lokale mieszkalne.

Mijający rok był dla nas bardzo intensywny i mamy nadzieję, że nadchodzący również taki będzie. 
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo