31
12
2014
31 12.2014
Aktualności

Podsumowanie mijającego roku – trendy w aranżacji Rok 2014 upłynął pod znakiem rozwiązań długodystansowych. Wnętrza zostały odświeżone, udekorowane rękodziełem i wyrobami własnymi. Zamiast chwilowej mody na salonach królowała klasyka i prostota, z elementami folku.

Rok 2014 upłynął pod znakiem rozwiązań długodystansowych. Wnętrza zostały odświeżone, udekorowane rękodziełem i wyrobami własnymi. Zamiast chwilowej mody na salonach królowała klasyka i prostota, z elementami folku. 


Elementy dekoracyjne

 

W minionym roku styliści stawiali na niebanalne ozdoby wykonane przez artystów. W zapomnienie poszły masowo produkowane bibeloty i ozdóbki. Kolorowe zasłony i poszewki na poduszki zdobiły wnętrze i nadawały mu folkowego charakteru. Stawiamy na indywidualizację przestrzeni.

dekoracje

Kolorystyka


Niekwestionowanym królem tego roku był błękit i jego odcienie. Kolor kojarzy się z nieograniczoną przestrzenią, wolnością i czystością. Obok błękitu pojawiał się intensywny fiolet. 


Powrót do natury


Skórzane kanapy, solidne drewniane meble i rustykalne elementy charakteryzowały wnętrza w 2014 roku. Z drugiej strony królowały proste, „ekologiczne” meble wykonane z tworzyw naturalnych np. rattanu.
meble-rattanowe

Mijający rok tak naprawdę nie przyniósł rewolucyjnych rozwiązań. Wprowadził do wnętrza kolor i nadał mu indywidualny charakter. 
Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo