31
12
2014
31 12.2014
Aktualności

Podsumowanie mijającego roku – trendy w aranżacji Rok 2014 upłynął pod znakiem rozwiązań długodystansowych. Wnętrza zostały odświeżone, udekorowane rękodziełem i wyrobami własnymi. Zamiast chwilowej mody na salonach królowała klasyka i prostota, z elementami folku.

Rok 2014 upłynął pod znakiem rozwiązań długodystansowych. Wnętrza zostały odświeżone, udekorowane rękodziełem i wyrobami własnymi. Zamiast chwilowej mody na salonach królowała klasyka i prostota, z elementami folku. 


Elementy dekoracyjne

 

W minionym roku styliści stawiali na niebanalne ozdoby wykonane przez artystów. W zapomnienie poszły masowo produkowane bibeloty i ozdóbki. Kolorowe zasłony i poszewki na poduszki zdobiły wnętrze i nadawały mu folkowego charakteru. Stawiamy na indywidualizację przestrzeni.

dekoracje

Kolorystyka


Niekwestionowanym królem tego roku był błękit i jego odcienie. Kolor kojarzy się z nieograniczoną przestrzenią, wolnością i czystością. Obok błękitu pojawiał się intensywny fiolet. 


Powrót do natury


Skórzane kanapy, solidne drewniane meble i rustykalne elementy charakteryzowały wnętrza w 2014 roku. Z drugiej strony królowały proste, „ekologiczne” meble wykonane z tworzyw naturalnych np. rattanu.
meble-rattanowe

Mijający rok tak naprawdę nie przyniósł rewolucyjnych rozwiązań. Wprowadził do wnętrza kolor i nadał mu indywidualny charakter. 
Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo