23
01
2015
23 01.2015
Aktualności

Nowy dom to inwestycja Kupno nowego domu wiąże się z dużym wydatkiem i zmianami w życiu. Takie rozwiązanie ma jednak sporo zalet, a dom to inwestycja w przyszłość naszą i naszych dzieci. Przedstawiamy główne zalety płynące z posiadania domu.

Kupno nowego domu wiąże się z dużym wydatkiem i zmianami w życiu. Takie rozwiązanie ma jednak sporo zalet, a dom to inwestycja w przyszłość naszą i naszych dzieci. Przedstawiamy główne zalety płynące z posiadania domu.

Zaplanowana przestrzeń

Decydując się na kupno nowego domu praktycznie od początku wiemy jak będzie on wyglądał w finalnej formie. Dzięki temu na każdym etapie projektu możemy zgłosić swoje uwagi, co pozwoli na całkowitą indywidualizację projektu. Jeśli dotychczas mieszkaliśmy w mieszkaniu z rynku wtórnego, które nie do końca nam odpowiadało, to perspektywa zaplanowania od podstaw rozkładu i wielkości pomieszczeń w nowym miejscu jest bardzo kusząca.

Wybór sąsiedztwa

Nowe domy budowane są zazwyczaj na nowych osiedlach. Dzięki temu cała przestrzeń zaplanowana jest w jednej, spójnej stylistyce. Mamy pewność, że będziemy mieszkać w ładnym otoczeniu. Dodatkowo wszystkie place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu czy elementy małej architektury będą nowe i z odpowiednimi atestami. Na starszych osiedlach bywa z tym różnie.


domy-goplan

Minimum formalności

Decydując się na kupno nowego domu od dewelopera do minimum ograniczamy formalności związane z wybudowaniem domu. Nie musimy martwić się o pozwolenia i szukać odpowiedniej ekipy budowlanej. Podpisujemy stosowne dokumenty i niejako przychodzimy „na gotowe”. To wielkie ułatwienie dla osób, które na co dzień nie mają czasu na doglądanie budowy i nie orientują się za bardzo w przepisach budowlanych.

Inwestycja na lata

Dom jednorodzinny to marzenie nie jednego człowieka. Położony w dobrej dzielnicy, w ładnym otoczeniu, elegancki domek to inwestycja na lata. Kto wie, czy w przyszłości nie zamieszkają w nim nasze dzieci albo wnuki. 

Każda osoba marząca o własnym domu doskonale zdaje sobie sprawę z plusów jakie niesie jego posiadanie. Dlatego zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, która znajduje się tutaj. Może ktoś z Was znajdzie swój wymarzony dom. 

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo