23
01
2015
23 01.2015
Aktualności

Nowy dom to inwestycja Kupno nowego domu wiąże się z dużym wydatkiem i zmianami w życiu. Takie rozwiązanie ma jednak sporo zalet, a dom to inwestycja w przyszłość naszą i naszych dzieci. Przedstawiamy główne zalety płynące z posiadania domu.

Kupno nowego domu wiąże się z dużym wydatkiem i zmianami w życiu. Takie rozwiązanie ma jednak sporo zalet, a dom to inwestycja w przyszłość naszą i naszych dzieci. Przedstawiamy główne zalety płynące z posiadania domu.

Zaplanowana przestrzeń

Decydując się na kupno nowego domu praktycznie od początku wiemy jak będzie on wyglądał w finalnej formie. Dzięki temu na każdym etapie projektu możemy zgłosić swoje uwagi, co pozwoli na całkowitą indywidualizację projektu. Jeśli dotychczas mieszkaliśmy w mieszkaniu z rynku wtórnego, które nie do końca nam odpowiadało, to perspektywa zaplanowania od podstaw rozkładu i wielkości pomieszczeń w nowym miejscu jest bardzo kusząca.

Wybór sąsiedztwa

Nowe domy budowane są zazwyczaj na nowych osiedlach. Dzięki temu cała przestrzeń zaplanowana jest w jednej, spójnej stylistyce. Mamy pewność, że będziemy mieszkać w ładnym otoczeniu. Dodatkowo wszystkie place zabaw, siłownie na świeżym powietrzu czy elementy małej architektury będą nowe i z odpowiednimi atestami. Na starszych osiedlach bywa z tym różnie.


domy-goplan

Minimum formalności

Decydując się na kupno nowego domu od dewelopera do minimum ograniczamy formalności związane z wybudowaniem domu. Nie musimy martwić się o pozwolenia i szukać odpowiedniej ekipy budowlanej. Podpisujemy stosowne dokumenty i niejako przychodzimy „na gotowe”. To wielkie ułatwienie dla osób, które na co dzień nie mają czasu na doglądanie budowy i nie orientują się za bardzo w przepisach budowlanych.

Inwestycja na lata

Dom jednorodzinny to marzenie nie jednego człowieka. Położony w dobrej dzielnicy, w ładnym otoczeniu, elegancki domek to inwestycja na lata. Kto wie, czy w przyszłości nie zamieszkają w nim nasze dzieci albo wnuki. 

Każda osoba marząca o własnym domu doskonale zdaje sobie sprawę z plusów jakie niesie jego posiadanie. Dlatego zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą, która znajduje się tutaj. Może ktoś z Was znajdzie swój wymarzony dom. 

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo