30
01
2015
30 01.2015
Aktualności

Nowa inwestycja w Lublinie-Centrum Handlowe Na przestrzeni kilku ostatnich lat zaobserwowaliśmy w Lublinie powstanie wielu nowych galerii handlowych i obiektów sportowych. Pod tym względem Lublin bardzo dobrze się rozwija. Do wspomnianych wcześniej inwestycji takich jak Basen Olimpijski, Centrum Outletowe czy Galeria Tarasy Zamkowe dołączyła inwestycja przy zbiegu ulic Owczej, Gęsiej i Alei Kraśnickich.

Na przestrzeni kilku ostatnich lat zaobserwowaliśmy w Lublinie powstanie wielu nowych galerii handlowych i obiektów sportowych. Pod tym względem Lublin bardzo dobrze się rozwija. Do wspomnianych wcześniej inwestycji takich jak Basen Olimpijski, Centrum Outletowe czy Galeria Tarasy Zamkowe dołączyła inwestycja przy zbiegu ulic Owczej, Gęsiej i Alei Kraśnickich.

dźwig

Inwestorzy zapowiadają, że ma tam powstać największy park handlowy w Polsce. Sąsiadował on będzie z niedawno wybudowanym marketem Selgros. Swoje sklepy mają tam otworzyć m.in. firmy Bricoman, Agata Meble czy Blue Estate, która planuje tam wybudować sklep Decathlon.

Prace nad nowym parkiem handlowym mają ruszyć w lutym. Inwestor zobowiązał się do przebudowania odcinka Alei Kraśnickich, tak aby zapewnić bezpieczny wjazd i wyjazd na teren centrum handlowego. Na tym odcinku możemy się więc spodziewać w najbliższych miesiącach utrudnień.

Według inwestora pierwszy sklep zostanie otwarty już na wakacje. Będzie to sklep meblowy Agata Meble. Lista firm, które zdecydują się otworzyć swoje sklepy w tym miejscu jest nadal aktualizowana.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo