08
02
2015
08 02.2015
Aktualności

Tarasy Zamkowe w Lublinie – otwarcie już w marcu Galeria Handlowa Tarasy Zamkowe to inwestycja zlokalizowana u zbiegu Al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej. W jej wnętrzu znajdziemy 150 sklepów, w tym marki debiutujące w Lublinie, takie jak New Look. Ponadto klientom zapewniono 1400 miejsc parkingowych wokół galerii.

O tej inwestycji informowaliśmy Państwa tutaj.

Wielkie otwarcie galerii zapowiadane jest na marzec. Oprócz wspomnianych nowych marek, swoje sklepy otworzą tam m.in. Alma, Oshyo, Waggon Paris, Calzedonia, Big Star, Wólczanka, Inglot, Swatch, Flik Flak i mnóstwo innych. Ciekawą propozycją jest otwarcie ogromnego Enjoy Club & Bowling, który zajmie dwa piętra. Dodatkowo pojawią się bary, restauracje, plac zabaw dla dzieci oraz klub fitness.

Tarasy Zamkowe

fot. kurierlubelski.pl

W ostatnim czasie ratusz ogłosił konkurs architektoniczno – urbanistyczny (więcej informacji tutaj) na zagospodarowanie terenów pod Zamkiem. Jedną z propozycji jest centrum nauki przypominające to, które znajduje się w Warszawie.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo