08
02
2015
08 02.2015
Aktualności

Tarasy Zamkowe w Lublinie – otwarcie już w marcu Galeria Handlowa Tarasy Zamkowe to inwestycja zlokalizowana u zbiegu Al. Tysiąclecia i Unii Lubelskiej. W jej wnętrzu znajdziemy 150 sklepów, w tym marki debiutujące w Lublinie, takie jak New Look. Ponadto klientom zapewniono 1400 miejsc parkingowych wokół galerii.

O tej inwestycji informowaliśmy Państwa tutaj.

Wielkie otwarcie galerii zapowiadane jest na marzec. Oprócz wspomnianych nowych marek, swoje sklepy otworzą tam m.in. Alma, Oshyo, Waggon Paris, Calzedonia, Big Star, Wólczanka, Inglot, Swatch, Flik Flak i mnóstwo innych. Ciekawą propozycją jest otwarcie ogromnego Enjoy Club & Bowling, który zajmie dwa piętra. Dodatkowo pojawią się bary, restauracje, plac zabaw dla dzieci oraz klub fitness.

Tarasy Zamkowe

fot. kurierlubelski.pl

W ostatnim czasie ratusz ogłosił konkurs architektoniczno – urbanistyczny (więcej informacji tutaj) na zagospodarowanie terenów pod Zamkiem. Jedną z propozycji jest centrum nauki przypominające to, które znajduje się w Warszawie.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo