16
02
2015
16 02.2015
Aktualności

Łazienka w nowym domu Kupno wymarzonego, nowego domu jednorodzinnego to idealna możliwość zaaranżowania od podstaw przestrzeni mieszkalnej. Jeśli do tej pory mieszkaliśmy w wynajętym mieszkaniu i nie mieliśmy zbyt dużego wpływu na jego wygląd, perspektywa urządzenia nowego domu wydaje się być bardzo kusząca.

Poprzednio pokazywaliśmy jak urządzić hol, kuchnię, salon oraz sypialnię, a dziś chcemy zaproponować kilka inspiracji dotyczących łazienki. W proponowanych przez nas domach na dole znajduje się pomieszczenie przeznaczone na WC o powierzchni ok. 2 mkw, na piętrze zaś zaprojektowano łazienkę o powierzchni od ok. 6 do 9 mkw (w zależności od mieszkania). 

lazienka

Łazienka na górze może pełnić funkcję pokoju kąpielowego, ponieważ znajduje się w sąsiedztwie sypialni. W zależności od naszych upodobań możemy zdecydować się na zamontowanie tam wanny, brodzika z prysznicem albo połączenia wanny i kabiny prysznicowej. To ostatnie rozwiązanie jest bardzo praktyczne, jeśli rano lubimy wziąć szybki prysznic, a wieczorem odpocząć podczas kąpieli.

lazienka-z-wanna

Jeśli zależy nam na optycznym powiększeniu pomieszczenia zdecydujmy się na ustawienie luster, a w strategicznych miejscach zamontujmy oświetlenie. Nie zapominajmy też o szafce na ręczniki i kosmetyki, a także na środki czystości i detergenty. W łazience możemy również postawić pralkę. 

lazienka-z-lustrem

Ważne jest, żeby łazienka była spójna pod względem aranżacji z innymi pomieszczeniami w domu.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo