20
02
2015
20 02.2015
Aktualności

Zalety okien trzyszybowych Okna trzyszybowe to tzw. okna pasywne. Mają one zastosowanie przede wszystkim w nowocześnie zbudowanych domach energooszczędnych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby stosować je w domach budowanych tradycyjnie. Takie rozwiązanie ma wiele zalet.

Zacznijmy od tego, że odpowiednio wykonane okna trzyszynowe posiadają nieporównywalnie lepsze parametry cieplne niż zwyczajowo stosowane okna 5cio a nawet 6cio komorowe. Okna trzysybowe zapewniają odpowiednią warstwę termoizolacyjną. Okna trzyszybowe mają niższy współczynnik Uw (izolacyjność cieplna) niż okna dwuszybowe, a co za tym idzie ich izolacja cieplna jest lepsza.

Okna pasywne w dłuższej perspektywie użytkowania zapewnią nam oszczędności w związku ze zmniejszeniem się kosztów ogrzewania zimą i chłodzenia domu latem.

okna trzyszybowe

fot: http://urbmadon.pl

Jedynym minusem takich okien jest większa bariera do pokonania dla promieni słonecznych. Obecnie jednak na rynku można kupić okna, w których współczynnik przepuszczalności energii (g) wynosi nawet do 60%.

W oferowanych przez nas domach jednorodzinnych, w stanie deweloperskim montowane są okna z pakietami trzyszybowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mogą Państwo cieszyć się oszczędnościami wynikającymi z użytkowania takich okien.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo