20
02
2015
20 02.2015
Aktualności

Zalety okien trzyszybowych Okna trzyszybowe to tzw. okna pasywne. Mają one zastosowanie przede wszystkim w nowocześnie zbudowanych domach energooszczędnych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby stosować je w domach budowanych tradycyjnie. Takie rozwiązanie ma wiele zalet.

Zacznijmy od tego, że odpowiednio wykonane okna trzyszynowe posiadają nieporównywalnie lepsze parametry cieplne niż zwyczajowo stosowane okna 5cio a nawet 6cio komorowe. Okna trzysybowe zapewniają odpowiednią warstwę termoizolacyjną. Okna trzyszybowe mają niższy współczynnik Uw (izolacyjność cieplna) niż okna dwuszybowe, a co za tym idzie ich izolacja cieplna jest lepsza.

Okna pasywne w dłuższej perspektywie użytkowania zapewnią nam oszczędności w związku ze zmniejszeniem się kosztów ogrzewania zimą i chłodzenia domu latem.

okna trzyszybowe

fot: http://urbmadon.pl

Jedynym minusem takich okien jest większa bariera do pokonania dla promieni słonecznych. Obecnie jednak na rynku można kupić okna, w których współczynnik przepuszczalności energii (g) wynosi nawet do 60%.

W oferowanych przez nas domach jednorodzinnych, w stanie deweloperskim montowane są okna z pakietami trzyszybowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mogą Państwo cieszyć się oszczędnościami wynikającymi z użytkowania takich okien.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo