27
02
2015
27 02.2015
Aktualności

Zanim kupisz dom sprawdź jego sąsiedztwo Kupując nowy dom musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów, do których należą m.in. cena nieruchomości, jej wielkość, rozmieszczenie pokoi i sąsiedztwo. Ten ostatni aspekt jest nie mniej ważny od pozostałych. Na jakie szczegóły zwrócić uwagę podczas oglądania otoczenia domu?

Ważnym kryterium przy wyborze miejsca zamieszkania jest odległość domu od naszego miejsca pracy bądź szkoły naszych dzieci. Jeśli wybieramy dom w dzielnicy podmiejskiej zwróćmy uwagę, żeby była ona dobrze skomunikowana z centrum i innymi dzielnicami. Chodzi zarówno o dostępność dla samochodów, jak i o połączenia autobusów miejskich. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie stracimy znacznej ilości czasu na dojazdy.

Dla wielu osób liczy się również wygląd sąsiedztwa. Na nowo powstałych osiedlach dba się o spójny wizerunek i eleganckie zagospodarowanie wspólnego terenu. Rodzice z dziećmi na pewno zwracają uwagę na rozmieszczenie placów zabaw i terenów zielonych. Osoby aktywne fizycznie będą szukały takiego miejsca, które sprzyja uprawianiu sportów na świeżym powietrzu.

plac zabaw

Przed podjęciem decyzji o kupnie nieruchomości warto dokładnie przyjrzeć się jej otoczeniu, odwiedzić radę dzielnicy i porozmawiać z mieszkańcami. Warto zlokalizować najbliższe sklepy, apteki i restauracje.

Dla osób chcących skorzystać z naszej oferty domów jednorodzinnych mamy przygotowane informacje na temat Dzielnicy Szerokie i Rady Dzielnicy

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo