27
02
2015
27 02.2015
Aktualności

Zanim kupisz dom sprawdź jego sąsiedztwo Kupując nowy dom musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów, do których należą m.in. cena nieruchomości, jej wielkość, rozmieszczenie pokoi i sąsiedztwo. Ten ostatni aspekt jest nie mniej ważny od pozostałych. Na jakie szczegóły zwrócić uwagę podczas oglądania otoczenia domu?

Ważnym kryterium przy wyborze miejsca zamieszkania jest odległość domu od naszego miejsca pracy bądź szkoły naszych dzieci. Jeśli wybieramy dom w dzielnicy podmiejskiej zwróćmy uwagę, żeby była ona dobrze skomunikowana z centrum i innymi dzielnicami. Chodzi zarówno o dostępność dla samochodów, jak i o połączenia autobusów miejskich. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie stracimy znacznej ilości czasu na dojazdy.

Dla wielu osób liczy się również wygląd sąsiedztwa. Na nowo powstałych osiedlach dba się o spójny wizerunek i eleganckie zagospodarowanie wspólnego terenu. Rodzice z dziećmi na pewno zwracają uwagę na rozmieszczenie placów zabaw i terenów zielonych. Osoby aktywne fizycznie będą szukały takiego miejsca, które sprzyja uprawianiu sportów na świeżym powietrzu.

plac zabaw

Przed podjęciem decyzji o kupnie nieruchomości warto dokładnie przyjrzeć się jej otoczeniu, odwiedzić radę dzielnicy i porozmawiać z mieszkańcami. Warto zlokalizować najbliższe sklepy, apteki i restauracje.

Dla osób chcących skorzystać z naszej oferty domów jednorodzinnych mamy przygotowane informacje na temat Dzielnicy Szerokie i Rady Dzielnicy

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2018 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo