27
02
2015
27 02.2015
Aktualności

Zanim kupisz dom sprawdź jego sąsiedztwo Kupując nowy dom musimy zwrócić uwagę na kilka aspektów, do których należą m.in. cena nieruchomości, jej wielkość, rozmieszczenie pokoi i sąsiedztwo. Ten ostatni aspekt jest nie mniej ważny od pozostałych. Na jakie szczegóły zwrócić uwagę podczas oglądania otoczenia domu?

Ważnym kryterium przy wyborze miejsca zamieszkania jest odległość domu od naszego miejsca pracy bądź szkoły naszych dzieci. Jeśli wybieramy dom w dzielnicy podmiejskiej zwróćmy uwagę, żeby była ona dobrze skomunikowana z centrum i innymi dzielnicami. Chodzi zarówno o dostępność dla samochodów, jak i o połączenia autobusów miejskich. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nie stracimy znacznej ilości czasu na dojazdy.

Dla wielu osób liczy się również wygląd sąsiedztwa. Na nowo powstałych osiedlach dba się o spójny wizerunek i eleganckie zagospodarowanie wspólnego terenu. Rodzice z dziećmi na pewno zwracają uwagę na rozmieszczenie placów zabaw i terenów zielonych. Osoby aktywne fizycznie będą szukały takiego miejsca, które sprzyja uprawianiu sportów na świeżym powietrzu.

plac zabaw

Przed podjęciem decyzji o kupnie nieruchomości warto dokładnie przyjrzeć się jej otoczeniu, odwiedzić radę dzielnicy i porozmawiać z mieszkańcami. Warto zlokalizować najbliższe sklepy, apteki i restauracje.

Dla osób chcących skorzystać z naszej oferty domów jednorodzinnych mamy przygotowane informacje na temat Dzielnicy Szerokie i Rady Dzielnicy

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo