20
03
2015
20 03.2015
Aktualności

Targi Budowlane LUBDOM W dniach od 10 do 12 kwietnia 2015 roku odbywać się będzie w Lublinie XXXV edycja Targów Budowlanych LUBDOM. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu inwestorów, wykonawców, architektów, a także osoby zainteresowane kupnem nowego domu albo remontem obecnego.

Zakres tematyczny targów jest bardzo szeroki. W tych dniach uzyskamy informacje na tematy związane z budową domu, a więc z elementów konstrukcji, ścian, elewacji, prac gruntowych i fundamentów, usług budowlanych, konstrukcji dachów oraz wszelakich instalacji. Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się również więcej na temat prac wykończeniowych, stolarki, projektowania i bezpieczeństwa i higieny pracy. Na stoiskach związanych z doradztwem budowlanym odwiedzający zasięgną wiedzy z doradztwa finansowego i wydawnictw branżowych.

Targom towarzyszą różne wydarzenia, m.in. prelekcja SIM na temat: " Domatiq - inteligentny system automatyki dla budynków", która będzie połączona z prezentacją tego systemu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Sławek Muturi, który wygłosi wykład "Jak się pozbyć kłopotliwych najemców". Więcej o prelekcjach i wykładach można przeczytać na stronie internetowej Targów.

hala-targowa

Targi Budowlane LUBDOM potrwają trzy dni. W piątek organizatorzy zapraszają na godzinę 12:00 . Tego dnia również obowiązuje wstęp wolny. W sobotę i niedzielę Targi będą czynne od godziny 10:00 do 18:00. W tych dniach wstęp wynosi od 5 zł.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu osoby, które zainteresowane są tematyką budowlaną i wykończeniową.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo