20
03
2015
20 03.2015
Aktualności

Targi Budowlane LUBDOM W dniach od 10 do 12 kwietnia 2015 roku odbywać się będzie w Lublinie XXXV edycja Targów Budowlanych LUBDOM. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu inwestorów, wykonawców, architektów, a także osoby zainteresowane kupnem nowego domu albo remontem obecnego.

Zakres tematyczny targów jest bardzo szeroki. W tych dniach uzyskamy informacje na tematy związane z budową domu, a więc z elementów konstrukcji, ścian, elewacji, prac gruntowych i fundamentów, usług budowlanych, konstrukcji dachów oraz wszelakich instalacji. Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się również więcej na temat prac wykończeniowych, stolarki, projektowania i bezpieczeństwa i higieny pracy. Na stoiskach związanych z doradztwem budowlanym odwiedzający zasięgną wiedzy z doradztwa finansowego i wydawnictw branżowych.

Targom towarzyszą różne wydarzenia, m.in. prelekcja SIM na temat: " Domatiq - inteligentny system automatyki dla budynków", która będzie połączona z prezentacją tego systemu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Sławek Muturi, który wygłosi wykład "Jak się pozbyć kłopotliwych najemców". Więcej o prelekcjach i wykładach można przeczytać na stronie internetowej Targów.

hala-targowa

Targi Budowlane LUBDOM potrwają trzy dni. W piątek organizatorzy zapraszają na godzinę 12:00 . Tego dnia również obowiązuje wstęp wolny. W sobotę i niedzielę Targi będą czynne od godziny 10:00 do 18:00. W tych dniach wstęp wynosi od 5 zł.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu osoby, które zainteresowane są tematyką budowlaną i wykończeniową.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo