27
03
2015
27 03.2015
Aktualności

Centrum Spotkań Kultur w Lublinie Centrum Spotkań Kultur to nowa instytucja powstająca w Lublinie, która powstaje w miejscu dawnego niedokończonego teatru przy Alejach Racławickich. Budowa Centrum jest jak na razie ukończona w 75%, jego otwarcie planuje się na przełomie 2015 i 2016 roku.

Budynek Centrum jest obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie budynkiem na terenie naszego kraju. Atrakcją na pewno będzie przeszklony taras widokowy znajdujący się na ósmym piętrze budynku. Ponadto zaprojektowano też specjalną windę, która może wwieźć na górę "TIR-a" załadowanego sprzętem. Architekci zrealizowali też pomysł podwieszonych do sufitu schodów.

W Centrum powstanie również nowa sala teatralna mogąca pomieścić 1000 osób. Znajdą się tam także sale seminaryjne, konferencyjne, galerie sztuki, multimedialna biblioteka, sale klubowe oraz restauracje.

centrum-spotkan-kultur

fot. dziennikwschodni.pl

W Centrum Spotkań Kultur będą miały swoją siedzibę m.in. Teatr Muzyczny i Filharmonia Lubelska, a także kilkadziesiąt innych instytucji kulturalnych. Plac przed Centrum zostanie również odpowiednio zagospodarowany, tak aby stał się częstym miejscem spotkań.

Inwestycja pochłonie około 200 mln złotych. Większość funduszy uzyskano z dotacji unijnych. Wszystko po to, żeby dawny znany lublinianom jako "Teatr w budowie" budynek, zaczął tętnić życiem.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo