31
03
2015
31 03.2015
Aktualności

Wybieramy osłonę okien Niezależnie od tego czy mieszkamy w bloku czy w domu jednorodzinnym często decydujemy się na zamontowanie w oknach zasłon, które mają nas chronić nie tylko przed ostrym słońcem, ale też przed wzrokiem sąsiadów. Możemy wybrać kilka rozwiązań: zamontować żaluzje, rolety albo markizy. Podpowiadamy jakie są zalety i wady każdego z tych rozwiązań.

Dużym powodzeniem wśród kupujących cieszą się żaluzje. Mają one sporo zalet: są tanie, łatwe w montażu, występują w wielu kolorach, dlatego można je łatwo dopasować do wnętrza. Żaluzje mogą być poziome - tzw. weneckie lub też pionowe (verlikale). Żaluzje wykonuje się z aluminium, tworzywa sztucznego, drewna lub (w przypadku vertikali) z materiału. Wadą tego rozwiązanie jest to że trudno je utrzymać w czystości. Ciężko czyści się miejsca pomiędzy cienkimi paskami.

żaluzje

Nie mniej popularnym wyborem są rolety. Występują one w różnych szerokościach (można dopasować je do różnych wymiarów okien, są też tworzone z przeróżnych materiałów. Na rynku znajdziemy rolety wykonane z materiałów tekstylnych, bambusa, drewna czy papieru. Mogą być jedno lub wielobarwne. Rolety łatwo się montuje i demontuje. Mogą pełnić w mieszkaniu również funkcję dekoracyjną. Główną wadą rolet jest ich nietrwałość.

rolety_bambusowe

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie markiz przeciwsłonecznych. Mają one mnóstwo zalet: zapobiegają dostawaniu się do wnętrza pomieszczenia szkodliwych promieni słonecznych, stanowią dekorację domu, obniżają temperaturę w mieszkaniu. Markizy dzielimy na: tarasowe, balkonowe i koszowe.

markizy

Decydując się na konkretne rozwiązanie musimy brać pod uwagę kilka czynników: sposób otwierania się okien, ich wielkość i ilość, dopasowanie do aranżacji wnętrza i elewacji budynku.

Jeśli lubimy nowinki techniczne możemy założyć automatyczny system sterowania roletami lub markizami. Dzięki temu zaoszczędzimy czas i będziemy mogli łatwo kontrolować ułożenie zasłon okiennych w ciągu dnia.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo