25
04
2015
25 04.2015
Aktualności

Biel we wnętrzach Biały kolor to idealna baza w aranżacji wnętrz. Na jego tle można ciekawie wyeksponować meble i dodatki. Białe ściany optycznie powiększają i rozjaśniają wnętrze. Białe meble i dodatki świetnie sprawdzają się we wnętrzach. Podpowiadamy jak wykorzystać odcienie białego w pomieszczeniach.

Odcień bieli

Duże powierzchnie, np.: ściany czy podłogi dobrze jest pomalować na ciepły odcień bieli. Mamy do wybory biel kości słoniowej, migdałową biel czy jasną kamienistą. Odcienie te podbarwiane są ciepłymi tonami: czerwonym i żółtym. Mogą też ujawniać brzoskwiniowe lub różowe tony. Zimne odcienie bieli możemy wykorzystać do pomalowania framug albo listew przypodłogowych. Zimne odcienie podbarwiane są zimnymi tonami: niebieskim, szarym albo zielonym.

Biel w kuchni

Białe ściany w kuchni będą idealnym tłem dla mebli i dodatków. Akcesoria kuchenne w różnych kolorach na tle białych ścian będą się dobrze prezentować. Białe ściany możemy połączyć z białymi frontami szafek. Ciekawie będzie też wyglądało zestawienie bieli z czarnymi lub np.: czerwonymi meblami.

biala-kuchnia

Biel w sypialni

Biel kojarzy się z czystością i świeżością. Białe ściany w sypialni będą dobrym tłem dla dużego zagłówka, a biała pościel ładnie będzie kontrastować z kolorową narzuty. Biel dobrze współgra z meblami wykonanymi z naturalnym materiałów o prostych liniach. W zależności od aranżacji wnętrza możemy wykorzystać ten kolor na różne sposoby.

biala-sypialnia

Biały kolor jest uniwersalny, ma wiele zalet i zawsze wygląda dobrze. Przy wyborze odcienia musimy zwrócić uwagę na to czy odcień jest ciepły czy zimny. Nie bójmy się łączyć ze sobą różnych faktur i odcieni, żeby uzyskać satysfakcjonujący nas efekt.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo