25
04
2015
25 04.2015
Aktualności

Biel we wnętrzach Biały kolor to idealna baza w aranżacji wnętrz. Na jego tle można ciekawie wyeksponować meble i dodatki. Białe ściany optycznie powiększają i rozjaśniają wnętrze. Białe meble i dodatki świetnie sprawdzają się we wnętrzach. Podpowiadamy jak wykorzystać odcienie białego w pomieszczeniach.

Odcień bieli

Duże powierzchnie, np.: ściany czy podłogi dobrze jest pomalować na ciepły odcień bieli. Mamy do wybory biel kości słoniowej, migdałową biel czy jasną kamienistą. Odcienie te podbarwiane są ciepłymi tonami: czerwonym i żółtym. Mogą też ujawniać brzoskwiniowe lub różowe tony. Zimne odcienie bieli możemy wykorzystać do pomalowania framug albo listew przypodłogowych. Zimne odcienie podbarwiane są zimnymi tonami: niebieskim, szarym albo zielonym.

Biel w kuchni

Białe ściany w kuchni będą idealnym tłem dla mebli i dodatków. Akcesoria kuchenne w różnych kolorach na tle białych ścian będą się dobrze prezentować. Białe ściany możemy połączyć z białymi frontami szafek. Ciekawie będzie też wyglądało zestawienie bieli z czarnymi lub np.: czerwonymi meblami.

biala-kuchnia

Biel w sypialni

Biel kojarzy się z czystością i świeżością. Białe ściany w sypialni będą dobrym tłem dla dużego zagłówka, a biała pościel ładnie będzie kontrastować z kolorową narzuty. Biel dobrze współgra z meblami wykonanymi z naturalnym materiałów o prostych liniach. W zależności od aranżacji wnętrza możemy wykorzystać ten kolor na różne sposoby.

biala-sypialnia

Biały kolor jest uniwersalny, ma wiele zalet i zawsze wygląda dobrze. Przy wyborze odcienia musimy zwrócić uwagę na to czy odcień jest ciepły czy zimny. Nie bójmy się łączyć ze sobą różnych faktur i odcieni, żeby uzyskać satysfakcjonujący nas efekt.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo