30
04
2015
30 04.2015
Aktualności

Komunikacja miejska w Dzielnicy Szerokie Dzielnica Szerokie położona jest w północno zachodniej części miasta Lublina. To tam przy ul. Goplan powstają nasze dwa nowe budynki jednorodzinne dwulokalowe. Dzielnica Szerokie leży w niewielkiej odległości od centrum, a dzięki stale rozwijającej się sieci komunikacji miejskiej jest z nim coraz lepiej skomunikowana.

Osoby, które na co dzień korzystają z komunikacji miejskiej by dojechać do pracy czy szkoły na pewno zainteresuje fakt, że od 1 marca 2015 roku na nowo wybudowanej pętli przy ul. Głównej powstał przystanek linii 54. Linia kursuje od poniedziałku do niedzieli od godziny 5:00 do 22:00. Autobus linii 54 odjeżdża z przystanku średnio co 50 minut. Końcowym przystankiem jest Gęsia 02.

w autobusie

Autobusem linii 54 dojedziemy m.in. pod budynek ZUSu, pod L'eclerca i pod Tesco. Na trasie jest też kilka przystanków, które są dobrym miejscem na przesiadkę do innych autobusów.

Oprócz linii 54, możemy skorzystać również z linii 3, która zatrzymuje się na przystanku Szerokie. Tą linią dojedziemy m.in. do Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy Al. Racławickich i na Plac Wolności. Linia ta w czasie porannego i popołudniowego szczytu komunikacyjnego jeździ 4 razy na godzinę.

Komunikacja miejska w dzielnicy Szerokie nadal się rozwija, ale warto z niej korzystać.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo