30
04
2015
30 04.2015
Aktualności

Komunikacja miejska w Dzielnicy Szerokie Dzielnica Szerokie położona jest w północno zachodniej części miasta Lublina. To tam przy ul. Goplan powstają nasze dwa nowe budynki jednorodzinne dwulokalowe. Dzielnica Szerokie leży w niewielkiej odległości od centrum, a dzięki stale rozwijającej się sieci komunikacji miejskiej jest z nim coraz lepiej skomunikowana.

Osoby, które na co dzień korzystają z komunikacji miejskiej by dojechać do pracy czy szkoły na pewno zainteresuje fakt, że od 1 marca 2015 roku na nowo wybudowanej pętli przy ul. Głównej powstał przystanek linii 54. Linia kursuje od poniedziałku do niedzieli od godziny 5:00 do 22:00. Autobus linii 54 odjeżdża z przystanku średnio co 50 minut. Końcowym przystankiem jest Gęsia 02.

w autobusie

Autobusem linii 54 dojedziemy m.in. pod budynek ZUSu, pod L'eclerca i pod Tesco. Na trasie jest też kilka przystanków, które są dobrym miejscem na przesiadkę do innych autobusów.

Oprócz linii 54, możemy skorzystać również z linii 3, która zatrzymuje się na przystanku Szerokie. Tą linią dojedziemy m.in. do Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy Al. Racławickich i na Plac Wolności. Linia ta w czasie porannego i popołudniowego szczytu komunikacyjnego jeździ 4 razy na godzinę.

Komunikacja miejska w dzielnicy Szerokie nadal się rozwija, ale warto z niej korzystać.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo