05
05
2015
05 05.2015
Aktualności

Dodatki do kuchni Kuchnia zwana jest sercem domu. Ze względu na swoje przeznaczenie pomieszczenie to powinno być funkcjonalnie urządzone i dobrze zagospodarowane. Niezależnie od tego czy w kuchni spędzasz dużo czasu, czy jesteś tam tylko gościem, poświęć czas na dobranie odpowiednich dodatków i akcesoriów.

Sprzęty elektryczne

Blender, mikser, sokowirówka, ekspres do kawy, mikrofalówka, toster czy opiekacz - to w większości niezbędne sprzęty kuchenne. Te które używasz najczęściej możesz postawić w widocznym miejscu. Pamiętaj tylko o regularnym wycieraniu ich z kurzu. Producenci sprzętów kuchennych zdają sobie sprawę, że oprócz funkcjonalności, ważny jest również design. Obecnie możemy wybierać spośród kilku kolorów i wzorów praktycznie każdego sprzętu. Dzięki temu możemy dopasować dodatki do stylu naszej kuchni. 

mikrofalówka

Garnki i patelnie

W zależności od tego czy nasza kuchnia wyposażona jest w płytę indukcyjną, elektryczną czy gazową musimy wybrać odpowiednie garnki i patelnie. Dno w garnkach indukcyjnych wykonane jest ze specjalnego materiału ferromagnetycznego. Obecnie nie ma potrzeby kupowania różnych zestawów garnków, przeznaczonych do konkretnego modelu kuchenki. Producenci zadbali o to żeby garnki indukcyjne nadawały się również do wykorzystania na tradycyjnych kuchenkach. Pamiętajmy, że na płycie indukcyjnej nie można używać garnków wykonanych z aluminium, szkła i stali szlachetnej!

indukcja

Akcesoria kuchenne

Akcesoria kuchenne to wszystkie sprzęty wykorzystywane w kuchni począwszy od talerzy i sztućców, poprzez miski i misy, na ściereczkach kończąc. Dobór akcesoriów kuchennych zależy od stylu w jakim urządzamy naszą kuchnię. W monochromatycznym wnętrzu postawimy na czarne i białe dodatki. Jeśli preferujemy styl rustykalny lub wiejski wybierzmy drewniane akcesoria. Każdy dodatek stanowi o sile wnętrza i nadaje mu niepowtarzalnego charakteru. Ważne jest zachowanie umiaru i nieprzeładowanie kuchni zbędnymi akcesoriami. Zależy nam przede wszystkim na zachowaniu funkcjonalności.

dodatki

Urządzając kuchnię zwróćmy uwagę nie tylko na walory dekoracyjne dodatków, ale również na ich funkcjonalność, niezawodność i jakość.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo