10
05
2015
10 05.2015
Aktualności

Ogrzewanie domu Kupując nowy dom stajemy przed dylematem jaki rodzaj ogrzewania wybrać. W przypadku domów jednorodzinnych możemy wybierać np. między kotłem gazowym jednofunkcyjnym i dwufunkcyjnym.

Jednofunkcyjny kocioł zasila instalację centralnego ogrzewania, a dwufunkcyjny dodatkowo przygotowuje wodę użytkową. Domy jednorodzinne znajdujące się przy ul. Goplan w Lublinie wyposażone są w piec gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem ciepłej wody. Oznacza to, że będzie on wykorzystywany nie tylko do zasilania instalacji centralnego ogrzewania, ale również jako zbiornik wody użytkowej.

grzejnik-plytowy

Kocioł gazowy jednofunkcyjny jest dobrze wyposażony i zawiera w sobie elementy instalacji takie jak sterownik, zawór bezpieczeństwa, zawór przełączający. Do takiego kotła podłączany jest zasobnik – pojemnościowy podgrzewacz wody, który służy do przechowywania ciepłej wody użytkowej. W zależności od liczby mieszkańców i ilości łazienek należy dobrać odpowiednią pojemność zasobnika.

W skład instalacji centralnego ogrzewania oprócz wymienionego kotła wchodzą także grzejniki płytowe.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Deweloper Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Naszym obszarem działania jest dzielnica Sławin i Ponikowoda. Specjalizujemy się w budowie domów na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Wszystkie obiekty zostały zaprojektowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Nasze domy w Lublinie położone są w prestiżowych dzielnicach – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to niektóre z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo