10
05
2015
10 05.2015
Aktualności

Ogrzewanie domu Kupując nowy dom stajemy przed dylematem jaki rodzaj ogrzewania wybrać. W przypadku domów jednorodzinnych możemy wybierać np. między kotłem gazowym jednofunkcyjnym i dwufunkcyjnym.

Jednofunkcyjny kocioł zasila instalację centralnego ogrzewania, a dwufunkcyjny dodatkowo przygotowuje wodę użytkową. Domy jednorodzinne znajdujące się przy ul. Goplan w Lublinie wyposażone są w piec gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem ciepłej wody. Oznacza to, że będzie on wykorzystywany nie tylko do zasilania instalacji centralnego ogrzewania, ale również jako zbiornik wody użytkowej.

grzejnik-plytowy

Kocioł gazowy jednofunkcyjny jest dobrze wyposażony i zawiera w sobie elementy instalacji takie jak sterownik, zawór bezpieczeństwa, zawór przełączający. Do takiego kotła podłączany jest zasobnik – pojemnościowy podgrzewacz wody, który służy do przechowywania ciepłej wody użytkowej. W zależności od liczby mieszkańców i ilości łazienek należy dobrać odpowiednią pojemność zasobnika.

W skład instalacji centralnego ogrzewania oprócz wymienionego kotła wchodzą także grzejniki płytowe.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo