10
05
2015
10 05.2015
Aktualności

Ogrzewanie domu Kupując nowy dom stajemy przed dylematem jaki rodzaj ogrzewania wybrać. W przypadku domów jednorodzinnych możemy wybierać np. między kotłem gazowym jednofunkcyjnym i dwufunkcyjnym.

Jednofunkcyjny kocioł zasila instalację centralnego ogrzewania, a dwufunkcyjny dodatkowo przygotowuje wodę użytkową. Domy jednorodzinne znajdujące się przy ul. Goplan w Lublinie wyposażone są w piec gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem ciepłej wody. Oznacza to, że będzie on wykorzystywany nie tylko do zasilania instalacji centralnego ogrzewania, ale również jako zbiornik wody użytkowej.

grzejnik-plytowy

Kocioł gazowy jednofunkcyjny jest dobrze wyposażony i zawiera w sobie elementy instalacji takie jak sterownik, zawór bezpieczeństwa, zawór przełączający. Do takiego kotła podłączany jest zasobnik – pojemnościowy podgrzewacz wody, który służy do przechowywania ciepłej wody użytkowej. W zależności od liczby mieszkańców i ilości łazienek należy dobrać odpowiednią pojemność zasobnika.

W skład instalacji centralnego ogrzewania oprócz wymienionego kotła wchodzą także grzejniki płytowe.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom.Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy - piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. To urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej częsci miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliżniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym włascicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook Google+
Copyright © 2018 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo