28
05
2015
28 05.2015
Aktualności

Urządzamy garderobę Garderoba to pomieszczenie przeznaczone do przechowywania odzieży. Może stanowić oddzielne pomieszczenie w domu lub być wydzielonym miejscem w pomieszczeniu. Podpowiadamy jak urządzić funkcjonalną i jednocześnie stylową garderobę.

Oddzielne pomieszczenie

W wielu domach jednorodzinnych już na etapie planowania budowy wydziela się mniejsze pomieszczenie, które w przyszłości będzie garderobą. Przeważnie znajduje się ona blisko sypialni i może mieć z nią bezpośrednie połączenie. Warto poświęcić trochę czasu na dobór odpowiednich szaf i półek na ubrania, które będą znajdowały się w tym pomieszczeniu. Dodatkowo zadbajmy o odpowiednie oświetlenie i co najważniejsze – zainwestujmy w duże lustro. Dużo łatwiej skomponować odpowiedni strój kiedy widzimy jego całość. W garderobie możemy też wyznaczyć kącik do pielęgnacji: postawić toaletkę, w której będziemy przechowywać najczęściej używane kosmetyki.

garderoba

Garderoba w sypialni

Nie zawsze mamy możliwość przeznaczenia oddzielnego pomieszczenia do przechowywania odzieży i dodatków. Nie musimy jednak rezygnować z garderoby. Dobrym pomysłem będzie umieszczenie na jednej ze ścian np. w sypialni dużej szafy z przesuwanymi drzwiami. Na najwyższych półkach możemy poukładać rzadko używane ubrania i dodatki. Te których używamy najczęściej przechowujemy w zasięgu wzroku. Dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie drążków na których możemy zawiesić wieszaki z ubraniami. Dzięki temu będą się znacznie mniej mięły. W wysokich szafach można zainstalować drążki na dwóch wysokościach.

garderoba-w-sypialni

Niezależnie od tego czy garderoba stanowi oddzielne pomieszczenie czy jest częścią wnętrza powinniśmy pamiętać że stanowi ona przede wszystkim funkcje praktyczne. Odpowiednie rozmieszczenie półek, szuflad i szafek sprawi, że z łatwością utrzymamy tam porządek.

Powrót

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel. 661-245-425
tel. 601-358-882
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Deweloper Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku i Ponikwodzie - prestiżowych dzielnicach zachodniej i północnej części miasta Lublin. Deweloper specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają właśnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo