28
05
2015
28 05.2015
Aktualności

Urządzamy garderobę Garderoba to pomieszczenie przeznaczone do przechowywania odzieży. Może stanowić oddzielne pomieszczenie w domu lub być wydzielonym miejscem w pomieszczeniu. Podpowiadamy jak urządzić funkcjonalną i jednocześnie stylową garderobę.

Oddzielne pomieszczenie

W wielu domach jednorodzinnych już na etapie planowania budowy wydziela się mniejsze pomieszczenie, które w przyszłości będzie garderobą. Przeważnie znajduje się ona blisko sypialni i może mieć z nią bezpośrednie połączenie. Warto poświęcić trochę czasu na dobór odpowiednich szaf i półek na ubrania, które będą znajdowały się w tym pomieszczeniu. Dodatkowo zadbajmy o odpowiednie oświetlenie i co najważniejsze – zainwestujmy w duże lustro. Dużo łatwiej skomponować odpowiedni strój kiedy widzimy jego całość. W garderobie możemy też wyznaczyć kącik do pielęgnacji: postawić toaletkę, w której będziemy przechowywać najczęściej używane kosmetyki.

garderoba

Garderoba w sypialni

Nie zawsze mamy możliwość przeznaczenia oddzielnego pomieszczenia do przechowywania odzieży i dodatków. Nie musimy jednak rezygnować z garderoby. Dobrym pomysłem będzie umieszczenie na jednej ze ścian np. w sypialni dużej szafy z przesuwanymi drzwiami. Na najwyższych półkach możemy poukładać rzadko używane ubrania i dodatki. Te których używamy najczęściej przechowujemy w zasięgu wzroku. Dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie drążków na których możemy zawiesić wieszaki z ubraniami. Dzięki temu będą się znacznie mniej mięły. W wysokich szafach można zainstalować drążki na dwóch wysokościach.

garderoba-w-sypialni

Niezależnie od tego czy garderoba stanowi oddzielne pomieszczenie czy jest częścią wnętrza powinniśmy pamiętać że stanowi ona przede wszystkim funkcje praktyczne. Odpowiednie rozmieszczenie półek, szuflad i szafek sprawi, że z łatwością utrzymamy tam porządek.

Powrót

Domy na sprzedaż w Lublinie

 
Developer Elektra to firma oferująca nowe domy na sprzedaż. Proponowane obiekty wyróżnia oryginalna architektura, zastosowanie nowoczesnych technologii budowlanych, które gwarantują wysoki komfort mieszkaniowy oraz zaciszna okolica. Prowadzona jest sprzedaż domów w Sławinku. W ofercie deweloper posiada domy na sprzedaż bliźniacze oraz szeregowe. Wszystkie obiekty zostały tak zaprojektowane i usytuowane tak, by zapewniać jak najlepsze warunki przyszłym mieszkańcom. Proponowane domy w Lublinie położone są w prestiżowej dzielnicy – piękna okolica oraz bliskość centrum miasta to nieliczne z zalet tej lokalizacji. Proponowane warunki mieszkaniowe cechuje urok zacisza połączony z funkcjonalnością życia w mieście. Oddawane do użytku nowe domy są w stanie deweloperskim. Aby oferta w pełni spełniała Państwa oczekiwania, deweloper uwzględnia możliwość wprowadzania zmian na etapie projektu, tak aby gotowe domy idealnie odpowiadały potrzebom przyszłych mieszkańców. Domy deweloperskie to idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spokoju w atrakcyjnej cenie. Jeśli zatem interesują Cię domy nowe na terenie Lublina, to zachęcamy do sprawdzenia oferty oraz kontaktu.

 

BUDOWA DOMÓW DEWELOPER – SPRAWDŹ ZANIM WYBIERZESZ! DOMY BLIŹNIACZE DOMY JEDNORODZINNE DOMY SZEREGOWE NOWE DOMY NOWE SEGMENTY

Kontakt

P.T.U. ELEKTRA Sp. z o.o.
20-704 Lublin, ul. Wojciechowska 7K
tel.: +48 81 536-72-32 (33)
tel. 661-245-425
fax: +48 81 533-00-26
e-mail: info@deweloperlublin.pl

Informacja

Developer Elektra buduje i sprzedaje nowe domy w Lublinie. Inwestycje zlokalizowane są w Sławinku - prestiżowej dzielnicy zachodniej części miasta Lublin. Deweloper posiada w ofercie domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Oddawane do użytku nowe domy cechuje nowoczesna architektura oraz solidne wykonanie, które gwarantują komfort mieszkania przyszłym właścicielom. Nowe segmenty, domy na sprzedaż w Lublinie czekają własnie na Ciebie.

Obserwuj nas

Facebook
Copyright © 2019 Elektra Development.
Realizacja: Sulimo